Alaikäinen joutui arabialaisen(?) maahanmuuttajan raiskaamaksi

Anonyymi

Surullista, että tämmöistä tapahtuu oli raiskaaja sitten kuka tahansa ja mistä tahansa, niin maassa maan tavalla ja alaikäisiin ei kosketa, eikä minkään ikäisiä raiskata.

No tiedä vaikka sitten vankilassa, kun seksuaalirikolliset ja erityisesti alaikäisiin kajonneet sellaiset ovat vankilan pohjasakkaa, että vaikka saisi maistaa omaa lääkettään tai siis toisen "ruiskua" omassa persiissään🤔

'Mies raiskasi tutun alaikäisen ja levitti sen jälkeen tämän alastonkuvia
Hovioikeus piti käräjäoikeuden tuomion lapsen raiskauksessa ennallaan ehdottomana vankeusrangaistuksena.'
https://www.hs.fi/kaupunki/art-2000009059384.html

10

170

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nuo pitäis vaan kuoria ja ajaa pois. Kuohia

      • Anonyymi

        Koeta itseesi Ja OLE HILJAA SDP-paska KOETA


        t. avaaja


    • Anonyymi

      No olisihan tuon voisi päätellä, että oli afrikkalainen sukunimi, mutta kuitenkin täysstoppi raiskaajille ja lakisääteinen kastraatio tekijöille, niin ehkä se sillä loppuu.

    • Anonyymi

      vihervasemmiston juhlat vaan jatkuvat, päivittäin.

    • Anonyymi

      Oli pakottava tarve ei ymmärtänyt tekoa kulttuuri törmäys yksittäinen tapaus

      • Anonyymi

        Oli ehkä eri tavalla omassa kulttuurissaan, jos olisi ollut muslimivaltio, missä kaikki naiset lähtökohtaisesti hunnutettuina, burkhilla peitettyjä ja muutenkin naisen liikkuminen yksin toisissa vastaavissa maissa taisi olla turvatonta noin lievästi sanoen ja että toisissa niissä naisen ollessa ulkona pitäisi miespuolinen sukulainen olla mukana. Lisäksi naisten oikeudet ei niissä maissa taida aina olla kovin kummoisia ja toisissa ovat valitettavasti lähinnä eläimen asemassa ja alaikäisen naiminenkin niissä ok asia.

        Eli kulttuurillisesti saattaisivat poiketa käytännöt paljonkin, eikä välttämättä olisi ollut tottunut siihen, että täällä toiset naissukupuolen edustajat saattavat kulkea vielä huomattavasti vähäpukeisemmin kuin arabimaissa. Tietenkään ei oikeuta raiskauksia millään tavalla, mutta varmasti voi osaltaan ollut vaikuttanut asiaan.


    • Joo noissa kulttuureissa miehet saa raiskata kaikki naiset jotka eivät ole naimisissa ja liikkuvat ilman vanhempaa nais tai mies saattajaa. Aivan turhaa yrittää sopeuttaa noita Suomen oloihin vaikka vihervasemmisto höpöttäisi omia fantasioitaan.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin

      Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän
      Maailman menoa
      55
      2757
    2. Oho, köyhyys väheni Marinin hallituskaudella

      👋💥🤕 Tuonkin Marinin hallitus sössi --- Vuosien 2019–2023 sosiaaliturva- ja verotusperusteiden muutokset suhteessa h
      Maailman menoa
      98
      2396
    3. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      6
      1731
    4. En tiedä mitä olet mulle

      Rakkauteni,ihastukseni,pakkomielteeni,mitä lie. Jokatapauksessa ajattelen sinua päivittäin lämmöllä ja haluan toivottaa
      Ikävä
      55
      1274
    5. Ukrainan raukkamainen isku Moskovaan.

      Pitikö isku tehdä juuri jouluna.Siinä saattoi jäädä joku lapsi isättömäksi.Kyseessä ei edes sotilaskohde.
      Maailman menoa
      285
      1197
    6. On mullakin

      Sua ikävä. En vain pysty siihen mitä toivot. Siksi toivon joskus että voisin vain olla hetken lähelläsi
      Ikävä
      71
      1124
    7. Vittumaista Joulua Kuhmolaisille.

      Siinäpä se tiivistettynä.
      Kuhmo
      20
      1022
    8. Mikä on kaunein naisennimi jonka tiedätte?

      Kotimainen tai ulkomainen.
      Sinkut
      74
      978
    9. Ikävä edelleen sinua

      Tänään tunnen sen vahvasti. Kaipaan sinua elämääni. En haluaisi heittää hukkaan sitä mitä meillä oli, mutta ollaan aja
      Ikävä
      23
      885
    10. Sekaisin ihastuksesta

      Oletko mennyt joskus sekaisin ihastuksesta? Miten se on näkynyt, tuntunut tai saanut sinut käyttäytymään? Onko jotain, m
      Ikävä
      55
      803
    Aihe