Noloimpia ohjelmia ever. Niin säälittävää...hahahhaah!
Vain Elämää on jäätävän surkean nolo formaatti
Anonyymi
20746
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Eihän sitä ole pakko katsoa.
Joo, ei ole pakko katsoa, mutta vie kanavalta turhaan ohjelma-aikaa. Kaiken lisäksi näyttävät samaa jaksoa useampana päivänä peräkkäin. Koko ohjelmalla ei ole enää mitään merkitystä tai mielenkiintoa.
Totta!
Niiskutetaan joka v.tun biisiä.
Aluksi oli hyvä ohjelma, kun oli oikeita laulajia koko porukka. Nyt joku Erikakin mukana, jota ei pysty katsomaan, eikä kuuntelemaan.
Tuohon en osaa sanoa mitään, kun en katso tätä ohjelmaa.
Kullä, ohjelma on huonontunut, siittä tullut jonkinlainen surujen purkaus paikka
Niinpä. Eihän se oli julkkis eikä mikään, jos ei tuolla kerro jotakin nyyhkytarinaa ja siinä sivussa itkeä tirauta. Niinhän se menee.
Minä taas katselen ja kuunteleen Erikaa oikein mielelläni, vaikka nainen olenkin. Erika on ohjelman väripilkku. Jotain elähtänyttä Alataloa tai tylsää Parkkosta nyt ei kuuntele Erkkikään.
Itse olet elähtänyt. Mielestäni ohjelma on kiva. Oikein odotan ohjelmaa. Ole katsomatta jos et pidä. En minäkään kaikista ohjelmista pidä mutta se on minun mielipide. En vaan katso jos ei kiinnosta. En myöskään hauku ja kirjoittele mihinkään mielipidettäni. Sehän on vain minun ongelmani. Osoittaisi vain tyhmyyteni. Antaa kaikkien kukkien kukkia.
Terveisiä Espoosta.
Miksi ? On niillä ainakin vaatteet päällä . Sinun ohjelmissa ollaan perseet esillä.
Mikä nyt kiukuttaa??? 😆
Tåysin paska ohjelma on...totta.
Tekijät ja katsojat tulisi pidättää
Vain Elämää sopii hyvin vajakeille...heh heh!
Kevyesti yksi noloimpia paskaohjelmia mitä on ikinä tehty. Tästä paskasta julkaistiin vielä CD-levyjäkin vissiin ja jotkut vajakit ostaa niitä. Ennen ainakin menivät Top 40 listan ihan kärkeen aina kun tulivat ulos. Kyllä kansa on tyhmää!
Ohjelma on niin väsyttän tylsä. Kanava vaihtuu välittömästi. Latteaa meininkiä. Tylsiä ihmisiä. Evvvk
Typerä ohjelma siellä kilpaillasn kuka märisee eniten😭😂aikuiset ihmiset, noloja.
Ei ketään kiinnosta katsoa vanhoja tylsiä kuluneita naamoja. Byääääh, byäääh
Ex tangokuningattarella naama muuttuu jatkuvasti. Nyt on jo lähellä Tuksun ulkonäköä. 🤡
Ei vois paljon huonommaksi enää ohjelma mennä. Ei kai tota katso muut kun jotkut täydet juntit.