Mites nusen abc ? Onko ollu autot oikeissa parkeissa ? Eihän samassa pöydässä ole ollu liikaa toisilleen tuttuja ? 🤣
Kahvilla nusessa
8
65
Vastaukset
- Anonyymi
Istumalihakset vaan leviää kun kepulien raati istuu ABC:llä, päivästä toiseen. Niin ja maantien/liikenteen kohina kuuluu viereiseltä tieltä, arvoisa raati runtee että nyt ollaan ajan hermolla.
- Anonyymi
Ei ollut ketään samassa pöydässä. Kävin yksin pizzalla. Ei tullut kukaan samaan pöytään vaikka pöytä oli pitkä.
- Anonyymi
Minkä pizzan tilastot.oliko hyvä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minkä pizzan tilastot.oliko hyvä?
Neljän täytteen pizzan. Oli hyvä. Melkein paras pizza kaikista syömistäni.
- Anonyymi
Pussihousut vallanneet nurkat😕
- Anonyymi
Paskoo pussissa.
- Anonyymi
Pussi housut ja kumiteräsaappaat täytyy olla että pääsee piireihin.
- Anonyymi
Myös pulisongit ☝️
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322259Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749466Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297460Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806305SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825930Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344946HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084600Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014366Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo852026Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k771320