Kiimaiset puistopuutarhurit Tiina ja Olli

Taas oli alueen vastaava työnjohtaja kopilla kertomassa viikon työt.
Viikonloppu oli ollut aurinkoinen, mutta taas syyssade "yllätti" ja maanantai alkoi sateisena mutta lämpimänä. Kiskoin shortsien päälle sadehousuja samalla kun Eero kertoi tehtäviä, kuuntelin aina puolella korvalla, laput kuitenkin oli seinällä, mut Eero halusi päteä. Mikäpä siinä, eipähän tarvinnut kiirehtiä sateeseen ajamaan nurmikkoa ja haravoimaan.
Kello oli jo puoli kahdeksan kun Eero vihdoin sai sanansa sanottua ja mennessään ohitseni sanoi ja hymyili:
-Hah, kivat letit Tiina. Parisi menikin jo varustekopille, menepäs sinne.
Nyökyttelin kuuliaisesti ja Eeron selän takana kääntelin päätäni ja pistin kielen ulos. Hyi mikä ukko.
Vetelin topin päälle vielä sadetakin, lippis päähän ja kumihanskat käteen.
Suljin kopin oven ja lukitsin.

Laahustin varusteita hakemaan, ei sinne kovin pitkälti ollut matkaa, vain 200 metriä. Se oli yhden kerrostalon pihanperukoilla piilossa ettei varkaat löytäisi.
Vajan ovi oli auki. Sisältä kuului kolinaa. Valoja siellä ei ollut ja näin sateisena päivä oli ihme jos siellä jotain näki.
-Hu huu! Huutelin ovelta ja menin sisään. Seisoin paikoillani ja odotin että silmät tottuisivat pimeään.
Yhtäkkiä suuni eteen takaani tuli käsi ja vartalo painautui selkääni kiinni.
-Mmm Tiina Tiina, oletko kiltisti? Tunnistin äänestä Olliksi.
Nyökytin päätä. Olli irroitti kätensä suuni edestä ja vei huivin silmilleni ja sitoi sen pääni taakse. Näin pienen valonkajon huivini sivulta, ilmeisesti Ollilla oli lamppu.
-Mitäs tämä nyt on? Kysyin ja odotin paikoillani. Ollin kädet avasivat sadetakkini nappeja yksi kerrallaan ja hengitti korvaani. Ihoni värisi kauttaaltaan. Hän auttoi takin pois päältäni ja heitti sen sivummalle. Ollin käsi työntyi sadehousujeni sisään ja kouraisi häpyäni shortsien päältä. Ulvahdin ja pilluni sykki kosteutuen.
-Tiina on tänään kiltisti ja hiljaa, jos on saat palkinnon. Onko selvä? Olli kysyi hiljaa korvaani kuiskaten. Ynisin vastaukseksi ja nyökytin päätäni. Pilluni alkoi sykkiä kuin sydän olisi ollut siellä. Painoin reisiä yhteen ja housuni kastuivat.

Olli tarttui harteistani kiinni ja käski minut polvilleni maahan. Kuulin miten housujen vyö kolisi ja vetoketju aukesi.
Penis lätkähti vasten nenääni ja yllätyin.
-Tiina tiedät varmasti mitä voisit nyt tehdä,ihan rohkeasti vaan. Olli kehoitti.
Avasin suun ja Olli vei kyrpänsä huulieni välistä sisään kosteaan suuhuni.
-Juuri noin, näytäpäs nyt miten imetään.
Imin poskiani ja kyrpä kulkeutui syvemmälle suuhuni. Vedin pääni taaksepäin ja kyrpä soljui kieltäni pitkin huulilleni.
-Noin, hyvä tyttö. Sitten Tiina uudestaan vaan ei tarvitse odottaa. Olli sanoi ja imin Ollin kyrvän takaisin kurkkuuni.
-Anna mennä vaan Tiina.
Olli kannusti ja sihisi hiljaa hampaidensa välistä,kun runkkasin kyrpää nopeasti suullani.
-Tiina Tiin-aah! Nyt lentää..!
Ollin spermat tulivat suuhuni ja nieleskelin paksua mälliä yskien. Huh huh ei ollut tainnut Olli runkata vähään aikaan.

0

2802

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

        Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
        Maailman menoa
        83
        4453
      2. Olit ihan

        Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
        Ikävä
        24
        3208
      3. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

        Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
        Maailman menoa
        39
        2884
      4. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

        "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
        Maailman menoa
        117
        2677
      5. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

        se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
        Maailman menoa
        17
        2529
      6. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

        Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
        Ikävä
        43
        2467
      7. Kaipaamasi miehen nimi?

        Ja maakunta tai kaupunki?
        Ikävä
        14
        2376
      8. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

        Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
        Maailman menoa
        113
        2275
      9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

        TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
        Suomalaiset julkkikset
        14
        2055
      10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

        Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
        Maailman menoa
        28
        1717
      Aihe