Lähtisitkö viiskymppisen äijän kans poimimaan puolukoita.
Kuopion nainen
15
671
Vastaukset
- Anonyymi
Olen miesten mies joten lähden kanssasi.
- Anonyymi
Tottakai mies on paras.
- Anonyymi
Syyllistyt maalittamiseen!
- Anonyymi
Vain karpaloita.
- Anonyymi
Kuopion nainen! Lähtisitkö perjantaina kalastamaan. Veneessä lämmin hytti ja makuupaikat neljälle..mutta mitähän vain olisi kaksi 😉
- Anonyymi
Joo oon 45 tukeva
- Anonyymi
Ei ihme että sitten valitetaan yksinäisyyttä jne kun ei kelpaa mikään mitä tarjotaan, ihme otuksia nuo naiset.
- Anonyymi
No jos ei kelpaa mikkään eräreissu niin tulisitko pesemään mun vaatteita ja siivoamaan. Ei ole tullut eron jälkeen siivottua eikä oikein oyykkiäkään pestyä, siitä kun on jo 5 kuukautta.
- Anonyymi
Mee tinderiin
- Anonyymi
Ei ei ja ei....Tinder om täynnä itseään täynnä olevia.
- Anonyymi
Nyt olisi hieno sää! Mikäpä sen parempaa jos olisi iloinen nainen mukana luonnossa. Puolukoita ja sieniä ponien, repussa kahvia, pullaa ja voileipiä.
- Anonyymi
Heti valmiina jos tiedät paikan missä saa.
- Anonyymi
Tiedän hyvän paikan, kävelyä noin 20min.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322259Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749466Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297460Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806305SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825930Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344946HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084600Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1004359Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo852026Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k771320