Tämä saa vanhan suolan janottamaan monella. Exät ryömii koloistaan.
Merkurius perääntyy 9.9-2.10 välisenä aikana
4
56
Vastaukset
- Anonyymi
Eli olisiko otollinen hetki ottaa yhteyttä?
- Anonyymi
Niin ne ryömii, mutta takaisin ei oo paluuta, ei ennen, ei nyt ei koskaan
- Anonyymi
Kengänkorolla voi liiskata.
- Anonyymi
Kiitti kun varoitit...en osaa sanoa kuinka hyvä juttu olisi, mut eipä tässä muutakaan.
Taas yksi idiootti alkoi kuvittelemaan minusta vaikka mitä omia typeriä päätelmiään ulkonäön perusteella. Hakekoon bilehuoransa ihan oikeasti katuojasta niin oppii paremmin katsomaan ihmisen päälle. En ikinä anna kunnianloukkausta anteeksi.
Mietin, että ex-ihastus sentään varmaan piti minua edes jotenkin arvokkaampana kun itselleen olisi kelpuuttanut ja oikein tunsin rakkautta ja aitoa kiintymystä ja arvostusta häneen, joten konstallaation vaikutus on varmaan jo minulla alkanut. Vähän ihmettelinkin käännettä, kun viimeisen 1,5 vuotta ajatellut hänestä pelkkää pahaa.
Jännityksellä jään odottelemaan jatkoa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18422409Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant829624Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.457610Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va876406SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896093Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot485092HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1164747Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1054476Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo942195Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k841477