Millaisia hyvityksiä

Millaisia hyvityksiä olette saaneet skodistanne vaihdossa ja missäpäin? Itsellä skoda fabia combi 1.4/16V 2003, olen ajatellut vaihtoa octavia combiin, joko vanhaan tai uuteen. Onko kokemuksia välirahasta?
2517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En tiedä hyvityksestä, mutta kysyn ihan muuten, että paljon tuossa 1,4 16v moottorissa on jakohihnan vaihtoväli? Olen ostamassa uutta Fabiaa tuolla koneella. 55kW.

Äänestä
  • 90tkm

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Fabiako vaihtoon? kirjoitti:

Millaisia hyvityksiä olette saaneet skodistanne vaihdossa ja missäpäin? Itsellä skoda fabia combi 1.4/16V 2003, olen ajatellut vaihtoa octavia combiin, joko vanhaan tai uuteen. Onko kokemuksia välirahasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu