Marin haluaa venäläiset Suomeen

Anonyymi-ap

Maanpetturi. Yrittää säätää viisumilakia, jolla saisi venäjän asevelvollisuusikäiset miehet Suomeen. Niitä on muutama miljoona.

11

115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      niin juuri maanpetturi ja aamiais ja leipärosvo. ei löydy mitään hyvää vanhaa köyhällä eläkeläisellä sanottavaa tästä juoposta.

    • Anonyymi

      Sannahan on todellisuudessa kommunismin kannattaja, mutta tajusi jo nuorena liittyä demareihin, jotta pääsee valtaan (aivan samoin kuin Satu Hassi).

      Tyypillisen demarin tapaan Sanna rakastaa raiskaajia, murhaajia, tappajia jne., kunhan ne ovat venäläisiä raiskaajia, murhaajia, tappajia, jne.

      Viisumirajoituksia ei yksinkertaisesti voida tehdä, koska Sanna sen estää, vaikka viikosta toiseen valehtelee julkisuudessa. Normaaliin tapaansa hän taas valehteli haastatteluissa, kuten demarit aina tekevät!

      Demareiden keinotekoinen vaalivoittokin 2019 perustui (talousrikoksista tuomitun) Antti Rinteen valheelliseen Vappusataseen.

      Rinteen sekoilun jälkeen demarit kähmivät jauhoSannan pääministeriksi, jota kukaan suomalainen ei virkaan ole voinut olla valitsemassa. Tätäkin valhetta demarit mielellään levittävät.

      Sanna ei ole vaaleilla valittu pääministeri, vaikka kuinka demarit valheita levittävät!

      Suomen onneksi Sanna on äärimmäisen hyvä pääministeri!
      Vasta yli 40 miljardia on kieli- ja laskutaidottoman kommariSannan toimesta avustettu köyhiä Euroopan maita, kuten Italiaa.

      • Anonyymi

        Todellinen Marinin aiheuttama lasku tulee olemaan yli 100 miljardia ilmastokiiman aiheuttamine kuluineen.
        Ikävää mutta totta.


      • Anonyymi

        Sannalle pääsi sattuman kautta pääministeriksi kun Rinne joutui eroamaan pääministerin virasta eikä demareista löytynyt muita henkilöitä virkaan.


    • Anonyymi

      Sdp:n veljeskansaa.

    • Anonyymi

      Marin on täysin avuton ,ei hallitse tilannetta alkuunkaan johtajuus puuttu kokonaan. Elämme erittäin haastavien tilanteitten aikaa ja maa tarvitsee nyt toisenlaisen pääministerin.

      • Anonyymi

        Vahvasti samaa mieltä, runsas joukko demareitakin on takuulla samaa mieltä mutta eivät uskalla tulla ulos, miksi?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vahvasti samaa mieltä, runsas joukko demareitakin on takuulla samaa mieltä mutta eivät uskalla tulla ulos, miksi?

        Sosialismi on sellaista, valheeseen perustuvaa harhamaailmaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sosialismi on sellaista, valheeseen perustuvaa harhamaailmaa.

        Me olemme oikusvatio ja kunnioitamme kansainvälisiä oikeuksia joihin Suomi on sitoutunut.
        (Vanhusten kohtelu ei ole perusoikeus )


    • Anonyymi

      mutta suomalaiset kuolkaa pois

    • Anonyymi

      Sinä elätetään ne sitten vielä KELA tuilla ja VEROOISSASI Äänestä PS ni saadaan ne ulos ja noi afrot ja lähi idän elätit

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      241
      6042
    2. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      122
      5857
    3. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      231
      4927
    4. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      15
      4283
    5. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      62
      4176
    6. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      68
      4097
    7. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      27
      4092
    8. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      32
      3658
    9. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      57
      2554
    10. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      40
      1790
    Aihe