Kumppanin löytämisen vaikeus...

Anonyymi-ap

Oon kakskymppinen mies joka kovasti haluaisi seksiä ja löytää kumppanin naisesta kenen kanssa harjoitella ja opetella tuottamaan molemminpuoleista nautintoa. Tämä haave kuitenkin kaatuu seuranhakuun. Oon ujohkon puolinen luomaan kontakteja kasvotusten. Oon kokeillu netissä muutamia seuranhakupalstoja tuloksetta. Yöelämä ei paljoa mieltä houkuttele kun olen itse raitis ja savuton kaveri eikä humalassa olevat ihmiset oikein mieleeeni. Tosin ei täältä kotoakaan kukaan ole tullut hakemaan. Onko muita kohtalontovereita?

5

245

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sama täällä, ikää 19v ja eka kerta kokematta.

      • Anonyymi

        Mielellään opettaisin jos pidät omana tietonasi. Rva 48v


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mielellään opettaisin jos pidät omana tietonasi. Rva 48v

        Jos tosissasi olit niin voisin olla kiinnostunut.


    • Anonyymi

      Sama homma Tv. 22v

    • Anonyymi

      Tanssiminen on symbolista kosiskelua. Kannattaa opetella vähän tanssimaan, aika kuluu tanssilattialla kivasti ja naiset tykkää.

      Joten pois tuollainen jäykkäniskaisuus ja baariin vaan muiden mukana. Ei ole mikään pakko juoda ja voi mennä vaan alkuillaksi ja lähteä ennen loppuillan infernaalista kaatokännäilyä.

      Yhdistäkää neitseelliset voimanne eli menkää porukalla ja hankkikaa kaikki tyylikkäät bilevaatteet👍

      Harjoitus tekee sosiaalisenkin mestarin. Kyllä se siitä lähtee sujumaan, eli opetelkaa ensin pitämään hauskaa, se kannattaa muutenkin. Seuranhakupalveluissakin sujuu paremmin, kun opettelee olemaan rennosti muiden kanssa ja tuntee, että voi luottaa itseensä.

    Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      44
      2239
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      67
      2121
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1960
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      394
      1714
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      104
      1665
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1494
    7. Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia

      Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta
      Maailman menoa
      0
      1390
    8. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1112
    9. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      977
    10. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      75
      945
    Aihe