Kumppanin löytämisen vaikeus...

Anonyymi-ap

Oon kakskymppinen mies joka kovasti haluaisi seksiä ja löytää kumppanin naisesta kenen kanssa harjoitella ja opetella tuottamaan molemminpuoleista nautintoa. Tämä haave kuitenkin kaatuu seuranhakuun. Oon ujohkon puolinen luomaan kontakteja kasvotusten. Oon kokeillu netissä muutamia seuranhakupalstoja tuloksetta. Yöelämä ei paljoa mieltä houkuttele kun olen itse raitis ja savuton kaveri eikä humalassa olevat ihmiset oikein mieleeeni. Tosin ei täältä kotoakaan kukaan ole tullut hakemaan. Onko muita kohtalontovereita?

5

218

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sama täällä, ikää 19v ja eka kerta kokematta.

      • Anonyymi

        Mielellään opettaisin jos pidät omana tietonasi. Rva 48v


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mielellään opettaisin jos pidät omana tietonasi. Rva 48v

        Jos tosissasi olit niin voisin olla kiinnostunut.


    • Anonyymi

      Sama homma Tv. 22v

    • Anonyymi

      Tanssiminen on symbolista kosiskelua. Kannattaa opetella vähän tanssimaan, aika kuluu tanssilattialla kivasti ja naiset tykkää.

      Joten pois tuollainen jäykkäniskaisuus ja baariin vaan muiden mukana. Ei ole mikään pakko juoda ja voi mennä vaan alkuillaksi ja lähteä ennen loppuillan infernaalista kaatokännäilyä.

      Yhdistäkää neitseelliset voimanne eli menkää porukalla ja hankkikaa kaikki tyylikkäät bilevaatteet👍

      Harjoitus tekee sosiaalisenkin mestarin. Kyllä se siitä lähtee sujumaan, eli opetelkaa ensin pitämään hauskaa, se kannattaa muutenkin. Seuranhakupalveluissakin sujuu paremmin, kun opettelee olemaan rennosti muiden kanssa ja tuntee, että voi luottaa itseensä.

    Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      249
      14184
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      61
      7210
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      200
      6937
    4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      41
      5029
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      109
      4807
    6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      74
      4677
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      78
      4383
    8. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      19
      4361
    9. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4132
    10. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      101
      3921
    Aihe