Jotka ikävissään kyhnäävät ja lääppivät monia ventovieraita ihmisiä. Bakteeripesiä! Yäk.
Ällöttää tanssinharrastajat.
Anonyymi-ap
663
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tanssiharrastus on paljon muutakin kuin toiseen koskettelemista. Turhaan sitä ikävätunteeseen sekoitat.
Tanssi on melkein hienoin harrastus kun sen taitaa, hermosto kunnossa, rytmitaju ja muuvit kohillaan, oikea musa ja antaa mennä, ihanaa. Sulla on vaan 2 vasenta jalkaa ja taidat muutenkin olla joku ylipainonen suodatinpussi lärvin peittona raahustava mölli. Pysy kotonas, ei sua tarvita missään missä ihmiset pitää hauskaa ja TANSSIVAT.
Tosimies ei tanssi.
Fakta.
Mun kansani tanssii!!
Onhan sellainen yberhumppatanssi ihan järkyttävää katsottavaakin, saati sitten harrastuksena. Jotain sen on myös kerrottava harrastajien älykkyysosamääristäkin.
Miksi menet paikaan jossa altistut itsesi mielestä pakteerit ym.Kiusatko tahalasi omaa mieltäsi? Itse rakastan tanssia.Se myös näkyy vartalossani.On mielyttävä helppo liikunta muoto ja paska päiväkin jää taakseen kun voi tanssia.Ainakin minusta naisena.