Oletteko törmänneet tähän hemmoon, joka kulkee kaupungilla ja moikkailee kaikkia. Jos ei hänelle vastaa, hän tulee ja läimäyttää reippaasti olalle ja kiljahtaa TERVE.
Tyyppi on n. 40 v, pitkä, hoikka, silmälasit, ruskeat hiukset...tietääkö joku mikä tää on miehiään ?
Tyyppi on n. 40 v, pitkä, hoikka, silmälasit, ruskeat hiukset...tietääkö joku mikä tää on miehiään ?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ns. Kirjastohomo. Jos kerrot mielenvikaiselle että älä koske minua tms, hän kilahtaa ja herjaa homoksi.On kuulemma puukottanut jonkun autonrenkaat tms aikanaan, syytä en muista.Homoili kirjastossa juuri kuvailemallasi tavalla erityisen paljon, josta johtuu kyseisen tyypin "lempinimi"kin.
Peräpukamiin liittyvää kutinaa, kipua ja epämiellyttävää tunnetta hoidetaan hyvällä hygienialla. Peräaukon alue suihkutellaan 1–2 kertaa päivässä ja aina ulostamisen jälkeen sekä kuivataan hellävaraisesti hankaamatta. Istumakylvyt 20 minuutin ajan lämpimässä vedessä voivat helpottaa peräpukaman oireita.
Jari/Jani ? Kyseli nimeäkin aikaisemmin jos on sama heppu - tosin ei ennen ollut silmälaseja.
Ottakaa poskeen siltä niin se rauhoittuu tai niin ainakin sanotaan.