Kaupunkin kokouksen päätteeksi jätti KD:N ja puolueen.

Anonyymi-ap

8

1359

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Saas nähdä löytyykö loikkareita uuteen puolueeseen?

      • Anonyymi

        Aivan väärin todettu tämä "Saas nähdä...." Kysymyksen pitäisi mennä näin - "Löysitkö loikkareita uuteen puolueeseen?"


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aivan väärin todettu tämä "Saas nähdä...." Kysymyksen pitäisi mennä näin - "Löysitkö loikkareita uuteen puolueeseen?"

        toiset kommentoi mutta sitte iski pilkunnussija.ehkä äidinkielenopettaja.onko ope huomannu että suomenkielessä on vääriä opetuksia eli sanoja .niitä löytyy kymmeniä.tässä muutama.rintaliivit.pitäis olla rinnatliivit koska yleensä naisilla on kaksi rintaa.pakettiauto.viedäänkö isolla pakulla yhtä pakettia kerralla.vaikka 5 kertaa 5 senttiä.pitäis olla paketitauto.näitä löytyy lisää kun alkaa miettiin suomen sanoja .eli meitä on jo alakoulusta asti opetettu väärin.


    • Anonyymi

      Turha viisastella ei silläkään tiedolla ole mitään merkitystä kun seksuaalisuus valtaa miälen niin naapurin rouva alkaa antaan.

    • Anonyymi

      Yksi kd ja kaks kepua harkitsee kuulema loikkaa Pertun riveihi. menis hyvin sekasin jos näi kävis. Ja minne menee Sammatti, kd rivehinkö?

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      205
      7054
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4652
    3. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      40
      4353
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      73
      3292
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1955
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      27
      1716
    7. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      17
      1680
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      40
      1583
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      34
      1469
    10. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      143
      1247
    Aihe