olen 16wee kimma ja harrastan useinkin itsetyydytystä. nyt haluaisin tietää, että millä saisin tyydytettyä itseni oikein kunnolla?? mitä apuvälineitä kannattaisi työnnellä sisään?! sauvoja en omista. liian paksuja ne eivät saisi olla.. kertokaa ihmeessä mulle jotain!!;) kiitän.
itsetyydytys..
viivi-girlie
63385
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minun sormeni oisi varmaan hyvän paksuinen ja lisäksi nuolisinkin ihanasti ja eiköhän se paksukin sovittamalla menisi.
Onko sulla kortsuja tms suojaa??
ota esimerkiksi pitkikset ja pyöritä yhtä pulttua tiukaksi niin et, kun laitat sen kaksinkerroin niin siit tulee semmonen spiraalin tapanen köysi. Kortsu tms päälle niin se on siinä. Sopivan pehmee ja jäykkä tiedän kyllä mihin.
hmm..tämä on varmaanki erikoisen kuulosta mutta kokeile laittaa jokin ohut kondomi esim suki tai magic sormen päälle tai ohuilla kumi käsineillä niitä saat apteekista tuntuu mega sexiltä!!!!! toivotan hauskoja hetkiä sinulle t.suki
nii, jos teillä on suihku, ni mee sen alle makaan/ istuun ja suuntaa se klittaas.. sit laitat se oikeen lämpöselle ja suht kovalle teholle.. ja kuvittele kaikkee, ei kyl oikeestaan tarvi, laukeet nii helposti että, ja kiemurtelet oikeen nautinnosta!! kokeile, ja kerro mulle, miten meni! mulla toimii iha sairaan helposti! tein sen just äskö, ja ihanaa oli!!! yx mikä on hyvä, ni kokeile porkkanaa ja lämmitä eka mikrossa jonku verran ni on kuiteski vähä pehmeempi ja lämmin.. lovella:mä täält
Olen testannu tota suihkua, ja voin kyllä kehua.
Pyörittää sen suihkuvarren irti letkusta, ja suuntaa letkun kohti klittaa, samalla toinen käsi vaihtelee tulevan veden määrää eli painetta. Siinä ei kyllä mitään ehdi/voi ajatella, ensimmäisestä sekunnista lähtien sä alat kiemurrella. Ja mä, joka en ole koskaan ennen onnistunut saamaan, laukesin kirkuen pienessä hetkessä.
Ehdottomasti paras itsetyydytystapa! Kannatan!
hei!ensimmäisenä ajattelen tuoretta porkkanaa, kuorittuna!kurkku, mielesi mukaan, itse voi valita koon! banaani kondoomilla suojattuna.käytä miweliukuvitustasi eiköhän jotain kivaa aina mieleesi juolahda!