Olen kuullut että Saksassa on suhkot normaalia mennä kylpylään, jossa erisukupuoliset ihmiset käyvät samoissa saunoissa ja samoissa altaissakin.
Suositelkaa tällaisia paikkoja!
Tarkoitus ei siis ole mennä mihinkään pervoiluluolaan vaan ihan vaan kokeilemaan millaista sellainen luonteva kylpyläyhdessäolo on.
Saksan alastonkylpylät?
6
1803
Vastaukset
- Anonyymi
Valitse ensin matkakohde ja katsele sitten netistä mieluinen kylpylä.
Monessa hotellissakin on saunaosasto uima-altaineen, joka on yhteinen miehille ja naisille. Alastihan siellä olaan, joissain uidaankin alasti.
Sitten erikseen nämä kylpylät. Kyllä siellä tämä alastomuuskulttuuuri on ihan yleistä ja normaalia. Ei sinne mennä runkkailemaan.- Anonyymi
Sanoo idiootti työttymuustula ketkuttava keskikaljapummi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sanoo idiootti työttymuustula ketkuttava keskikaljapummi.
Menikö puppelipojalla herne nenään 😂
Nakurannat nytvaan on täynnä kalraisia 2 luokan kansalaisia. Pubiruusut ja rapakaljatimot saapuvat sinne 90 luvun toyotoissaan lidistä ostetuissa kesävaatteissaan.
Anna tilinumerosi voin laittaa sinulle 1kk nettimaksusumman niin voit katsella kuvia saksan kylpylöistä ja jatkaa haaveilua - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Menikö puppelipojalla herne nenään 😂
Nakurannat nytvaan on täynnä kalraisia 2 luokan kansalaisia. Pubiruusut ja rapakaljatimot saapuvat sinne 90 luvun toyotoissaan lidistä ostetuissa kesävaatteissaan.
Anna tilinumerosi voin laittaa sinulle 1kk nettimaksusumman niin voit katsella kuvia saksan kylpylöistä ja jatkaa haaveiluaKäy nyt ensin peruskoulusi loppuun, tai hae kansalaisopistosta apua, että opit kirjoittamaan. Kunhan nyt pystyisit edes omat hankintasi kustantamaan. Tietysti humalapäissäänhän sitä ei ole köyhä eikä kipeä. Elät väärässä ajassa. Natsimielisyytesi ei sovi nykyaikaan, vaikka persuna aatetta ihailetkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Käy nyt ensin peruskoulusi loppuun, tai hae kansalaisopistosta apua, että opit kirjoittamaan. Kunhan nyt pystyisit edes omat hankintasi kustantamaan. Tietysti humalapäissäänhän sitä ei ole köyhä eikä kipeä. Elät väärässä ajassa. Natsimielisyytesi ei sovi nykyaikaan, vaikka persuna aatetta ihailetkin.
Homohuora siellä taas itkee. Näkee jo kirjoituksista ettei sinua kiinostanut vauvana rintaruokinta kun isäsi kalu oli enemmän mieleesi.
Ketjusta on poistettu 38 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark894695Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv2044615"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1113081Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m223057Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p962980Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1382278Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.332177- 892153
- 202112
Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi391958