Pari sutta eilen ammuin

huomenna sama. Saakin jo susiturkin, kun pari vielä lisää ensiviikolla. Susia on nyt paljon laumoittain. Vähennys on tarpeen sadoittain.
553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Et vielä ampunut jalkaasi?

Äänestä

Laumaan hyvä ampua susihauleilla.

Äänestä

Ammu vaan tai viet ne Venäjälle

Äänestä
  • Venäjällä tapporaha.

    Äänestä

Längvitsistä päätellen "majuri" on muka ollut susimetsällä. Khihihii.......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

huomenna sama. Saakin jo susiturkin, kun pari vielä lisää ensiviikolla. Susia on nyt paljon laumoittain. Vähennys on tarpeen sadoittain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu