😳📷👙 Tuli mieleen, kun joku kirjoitti kuvista. Kerran pelleillessäni laitoin faceen sellaisen turistikuvan, missä minua oli vain pää joka pilkotti sitä varten tehdystä reiästä. Turistikuvia varten oli tehty teline, mihin sai laittaa oman pään. Loppuosa valokuvaa oli kurvikas nainen avokaulaisessa espanjalaisessa asussa. Vapautin kuvan näkymään kaikille, myös google hakuun. En kauaa voinut pitää kuvan suojauksia poissa, kun aloin saamaan kontaktiehdotuksia miehiltä ympäri maailmaa. En tietenkään vastannut heille, kun hehän olivat kiinnostuneet valokuvan naisesta, jota ei edes ollut olemassa.
Olisihan se ollut kiva laittaa edesmenneen koirani asemesta taustakuvaksi kaipaamani miehen kuva. Vuokaavio, mikä googlettamalla joskus löytyi, ei ole kauhean kiinnostavaa katseltavaa.❤🤗👍 Hyvää sateista keskiviikkoa meille!
Kuvista puheenollen
1
54
Vastaukset
Pikkupyykinpesu alkaa! Hyvää Yötä.
Goodness Gracious Me/Sophia Loren
https://youtu.be/DUZCXaStvnc
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403007- 702507
- 1742334
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?332028- 181436
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411366Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221363- 131249
- 101244
- 221221