Polttakaa Suomen lippu

Pyyhkikää perseenne Suomen lippuun, polkekaa se maahan ja sytyttäkää palamaan. Häpäiskää paskan junttisuomen lippu!!
2218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hahahah tollo.

Äänestä

miksi näin pitäisi tehdä mitä on tapahtunu. jos tuntuu siltä että pitää polttaa lippu niin siitä vaan mun puolesta kunhan et polta kenenkään kotia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


roviolla kirjoitti:

Pyyhkikää perseenne Suomen lippuun, polkekaa se maahan ja sytyttäkää palamaan. Häpäiskää paskan junttisuomen lippu!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu