Tutkimuksen mukaan tyhmimmät kuljettajat
Tyhmät Audi ja bmw kuljettajat
19
869
Vastaukset
- Anonyymi
Todella harvinaista olisi jos edes joskus näkisi Audi, Bmw kuskin ajavan nopeusrajoituksen mukaisesti.
- Anonyymi
Ja käyttävän vilkkua.
- Anonyymi
"Tutkimuksen mukaanutkimuksen mukaan..."
Vaikka en aja kummallakaan merkillä lukisin kernaasti mainitsemasi "tutkimuksen".
Jos sellaista et pysty esittämään, olet leimannut itsesi trollaavaksi idiootiksi!- Anonyymi
Audi-miehillä ja BMW-kuljettajilla on maine autoilijoina, jotka ottavat liikenteessä erityisvapauksia. Tuore tutkimus vahvistaa, että maine ei ole syntynyt turhasta.
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/03b35641-76b5-4af5-8cbd-203949231377
- Anonyymi
Tutkimuksen mukaan näitä kateellisia kitisijöitä riittää joka lähtöön, no harrastushan sekin on.
- Anonyymi
Mistäköhän johtuu että laitetaan faktaa pöytään niin aletaan syyttämään kateelliseksi.
Mihinkään muuhun ei pystytä.
- Anonyymi
Amerikan maalla on löydetty syy: https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/bac11233-f75c-4dca-9d15-77ce785fc9b7 Sen verran tuo on pielessä, että etupenkillä sitä keltaista sieltä nupista Audikuskeilla läikkyy.
- Anonyymi
Ois jännä tietää ketä ne ois ilman näitä kahta merkkiä 😂😂
- Anonyymi
Tutkimuksen mukaan vähiten tientukkeena.
Liekkö kehityksen tulppana oleminen sitten älykästä. No sinänsä kyllä, pysyy hitaatkin mukana ja jonot pitkinä- Anonyymi
Oma kokemukseni audi ja bemarikuskeista aloittajan kanssa ovat täysin yhteneväiset. Kaikesta liikkuvasta ohi, mistään välittmttä ja aina ylinopeudella. Törkein oli audikuski kehäkolmosella joka ajoi rajulla ylinopeudella ohi ja törkeästi kiilaamalla ja jarruttamalla oikealle rampista pois motarilta.
- Anonyymi
Lisänä vielä MB. Kus.päät. Ei mitään rajoja näy olevan näillä. Ohitse vaan pitää mennä vaikka rajoitusten mukaan menee. Olipa viivoja tiessä tai ei. Täysiä K päitä. Ompahan Hieno merkki rottelon nokalla edes, jos ei muuta housussa??? Ompahan tuo jo tiedossa. Lisä mikä lisä!
T. Tietä nähnyt 45v. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oma kokemukseni audi ja bemarikuskeista aloittajan kanssa ovat täysin yhteneväiset. Kaikesta liikkuvasta ohi, mistään välittmttä ja aina ylinopeudella. Törkein oli audikuski kehäkolmosella joka ajoi rajulla ylinopeudella ohi ja törkeästi kiilaamalla ja jarruttamalla oikealle rampista pois motarilta.
Mitä mä oon nähnyt kaahareita niin ne patteriautoilijat tesla ja volkkari ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lisänä vielä MB. Kus.päät. Ei mitään rajoja näy olevan näillä. Ohitse vaan pitää mennä vaikka rajoitusten mukaan menee. Olipa viivoja tiessä tai ei. Täysiä K päitä. Ompahan Hieno merkki rottelon nokalla edes, jos ei muuta housussa??? Ompahan tuo jo tiedossa. Lisä mikä lisä!
T. Tietä nähnyt 45v.Niin MB on ensimmäinen auto, vaikka näytti vähän hevoskärryltä . On ollut ainakin Euroopan teillä halutuin ykkösmerkki. Kaikilla halukkailla ei ole ollut siihen varaa, se ehkä aiheuttaa katkeruutta? Muut merkit on vaan kopioita, autonvalmistuksessa .
- Anonyymi
Kateellisten örinää. Ne ajaa Audeilla Bemareilla ja Mersulla, joilla on varaa.
Toyotistit ovat sitten oma lukunsa. Puristetaan rattia kouristuksenomaisesti. Tuijotetaan nopeusmittaria ja ajetaan alle rajoitusten ja valvontatolppien kohdalla pudotetaan nopeutta vielä parikymppiä. Ei ihme, että joku ohittaa. - Anonyymi
Lampaat noudattavat nopeusrajoituksia.
- Anonyymi
Audi ja Bemarikuskit eivät osaa ajaa liikennesääntöjen mukaan. Se on heille liian vaikeaa. Ei voi vaatia paljon kun ei ole sitä taitoa.
- Anonyymi
Jos jotkin automerkit toimivat jatkeina täytyy toyotan ja muiden voodoo merkkisten olla kutistimia.
Mitä sitten lienee kutistavat mutta pipon kutistamiselle ei ainakaan liene tarvetta - Anonyymi
Kyllä se maine vain on usein ihan itse ansaittu, ainakin Audi-kuskeilla niin liikuttavan säännöllisesti että mietin jo, miten mahtavat egonsa kanssa ratin takana enää istumaan. Tänäänkin eräs yksilö (mies tietenkin) kurvasi Triplan parkkihallissa tyhjien parkkiruutujen poikki aivan suoraan eteeni ajoradalle ja kun tällainen korealaisella ajava nainen kehtasi töötätä, niin sitten sitä jarruteltiin, pysähdeltiin ja heristettiin käsimerkkejä. Jos tämä olisi sattunut toisin päin, niin voi Luoja mikä loukkaantunut torven toitotus siitä olisikaan seurannut! Kyllä kai samat väistämissäännöt tulisi koskea kaikkia merkkejä??
- AnonyymiUUSI
Sairasta touhua.Audi Bmw mese kuskit eivät osaa ajaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1225083Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss1071982- 1381403
- 1051244
- 911208
Priden osallistujamäärä suuri pettymys!
Ei lähellekään sataatuhatta, vaikka mukaan on värvätty kaikki aktivistit jopa homot katolta heittelevä islamistinen aate1861082Joku kysyy
Missä on syy? Jossainhan se syy täytyy olla persujen kannatuksen alenemiseen. Kannatuksen alneminen ei näy pelkästään g651010Huono grilli kokemus
Menimme grillille ostamaan ruokaa. Myyjät nauroivat meille, ja saimme todella asiatonta palvelua. Odotimme ruokaa innoll271009- 461004
IS Viikonloppu 28.-29.6.2025
3- merkitty Kovis Erkki Vuokilalta. Oikean reunan (kuvituksellinen) pääkuva on hauska, mutta siitä johdetun sanan merkit57861