Huume Marin

Anonyymi-ap

No...onhan meillä ollut monenlaista politiikkoa ja päättäjää joilla on alkoholi tainnut kuulua kuvioihin. Muuta....ei ole tainnut olla aikaisemmin ketään, joka olisi bilettänyt huumeiden kanssa jonkun typerän jauhojengin kanssa. Jokaisen ihmisen pitäisi hoitaa vastuullisesti perhettään ja lapsiaan eikä heilua huumepäissään tisseineen. Oli pääministeri tai ei, jokaisella meistä pitää olla vastuu. omasta toiminnastaa ja yhteiskunnasta.mme. Nyt olemme nähneet, ettei ainakaan nykyisellä kassatytöllä riitä resurssit, ei perheen äidiksi, ei ministeriksi, ei politikoksi, eikä varmaankaan kassa tytöksikään.

8

88

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Juuri näin👍

    • Anonyymi

      ei edes kassa tytöksi , ei sokokselle eikä elannolle

    • Anonyymi

      eikö tuota viel ä ole saatu lähtemään, on eksynyt ihan väärään paikkaan

      • Anonyymi

        Demakko on niin tyhmä ettei se ymmärrä lähteä. Isot velat ottanut ei riitä maksukyky hoitaa velkoja, jos lähtee pois bileminusterin paikalta.


    • Anonyymi

      Tais totuus sattua heh heh,

      • Anonyymi

        Aloittajalta totuus unohtui.


    • Anonyymi

      Eikös Veitolalle sanonut että pari kertaa vuodessa vähän juhlii!?? Toinen kestää 180 pv ja kesäloma ja sit taas 140 pv , eli ei juuri mitään omasta mielestään ! On se kova nainen !

    • Anonyymi

      eikö suomessa ole koulutusta ja pätevyyksiä omaavaa henkilöä tuolle paikalle. Tähän hommaan ei tarvita bilettäjää, juokaletta, nälkäistä ammupalan syöjää tai jonkin sortin nistiä , narsistia

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      37
      2756
    2. Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?

      Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.
      Ikävä
      89
      1194
    3. Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia

      Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.
      Maailman menoa
      127
      999
    4. Oliko mies vetäytyminen

      Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.
      Ikävä
      62
      995
    5. Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää

      Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos
      82
      921
    6. Mitä söitte Hänen kanssaan yhdessä viimeksi?

      Tällainen vihjeketju:)
      Ikävä
      66
      917
    7. EU:lta tyly ratkaisu Temulle

      On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta
      Maailman menoa
      102
      852
    8. Oon tässä pohtinut että se nainen

      Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle
      Ikävä
      70
      815
    9. Nainen on ihana

      ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?
      Ikävä
      25
      728
    10. Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä

      Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi
      Ähtäri
      30
      694
    Aihe