Onko muita jotka kiihoittuvat omasta ulosteesta? Itse olen 56v.mies ja usein runkatessani laitan sängylle muovin tms. suojaksi. Olen kontallani ja runkkaan kaluani, samalla annan paskan tulla ja hieron sitä myös kulliini, työntelen myös kumikullia sisälleni ja toisinaan nuolen myös kumikalua joka on kunnolla paskassa. Orkun tullessa päästän spermat siihen kakkan päälle ja siitä otan ne lopuksi suuhuni.
Kakkajuttuja
Anonyymi-ap
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 37 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Syö fetissisi!
En ymmärrä vastaajia joita aihe ei kiinnosta, miksi pitää luea ja alkaa aukomaan päätään? kusi, paska, oksennus aiheisia porno elokuvia tuskin tehtäisiin jos niillä ei olisi omaa katsoja ryhmää. Kusi ja paska pornoa on tehty Saksassa varmaankin jo 60-70 luvulta lähtien.
Muuten ei kiinnosta, mutta perseeseen pannessa on kiihottavaa jos kulli alkaa värjäytyä ruskeaksi.
Heinolan setää Ranea kiinnostaa! 046 5956439
Työnnän joskus kun olen suihkun letkun pyllyyn,lasken vettä.Veden mukana tuleen kakan hieron kehooni kasvoja unohtamatta ja maistan tietenkin.Kun olen sotkettu runkkumälli on mahtava.