Näkeminen taisi olla virhe

Se jäädytti tämän tilanteen entisestään. Ei taida olla paluuta "meihin"....
1476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

"Teitä" ole olemassakaan.

Äänestä
  • Tuskin täällä on ketään sinulle tuttua puhumassa kenestäkään ”heistä” eli niistä ihmisistä joista olet paranoidisen mustasukkainen tai jollain muulla tavalla aiheeseen fiksoitunut, väittämään jonkun kirjoittelevan jollekin. Kannattaa luovuttaa jo pikkuhiljaa. Muita osapuolia ei nolaisi mielellään, mutta jos joku permanentti pölisee niin voi ei

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Tuskin täällä on ketään sinulle tuttua puhumassa kenestäkään ”heistä” eli niistä ihmisistä joista olet paranoidisen mustasukkainen tai jollain muulla tavalla aiheeseen fiksoitunut, väittämään jonkun kirjoittelevan jollekin. Kannattaa luovuttaa jo pikkuhiljaa. Muita osapuolia ei nolaisi mielellään, mutta jos joku permanentti pölisee niin voi ei

    Saatko sä runsaasti tyydytystä tosta jatkuvasta eri kommenttien dissaamisesta? Pöriseekö kivasti silleen siellä sisuskaluissa että haahaa näytinpäs taas mistä se kana pissii?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Saatko sä runsaasti tyydytystä tosta jatkuvasta eri kommenttien dissaamisesta? Pöriseekö kivasti silleen siellä sisuskaluissa että haahaa näytinpäs taas mistä se kana pissii?

    Mitäs aloitukseen, jossa ei ole päätä eikä häntää, voisi mitään asiallista edes kommentoida? Jollain "ikävä" jonkun luo?? Jos on, mitä sitä täällä itkee?

    Äänestä

Koska nähtiin?

Äänestä

Millaisessa tilanteessa nähtiin?

Äänestä

Jaa... se varmaan riippuu siitä, miten sen näkemisen järjesti ja siihen liittyvät jälkityöt.🤔

Äänestä
  • Sitä ei järjestetty, se vaan tulla tupsahti siihen *puff*. Ja jälkihoito jäi matkalle..varmaan postin kuljetuksessa, kun kestää..🤷‍♀️

    Äänestä

Eli joku teki pysymättömän vaikutuksen hah hah välikevennys

Äänestä
  • Näinpä 🤷‍♀️

    Äänestä

Epävarmuutta ilmassa, onko toinen luottamuksen arvoinen toiselle? Varmaan monet haluaisi olla, mut pelko ohjaa etääntymään epävarmoissa tilanteissa.

Äänestä
  • Varattu toisen omaa kannata

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Varattu toisen omaa kannata

    Tämä on harmillista, myös varatulla voi olla tunteita😔💔

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Varattu toisen omaa kannata

    Kenelle puhut?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se jäädytti tämän tilanteen entisestään. Ei taida olla paluuta "meihin"....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu