Lisää kestoa aktiin?! Mitä avuksi?

Anonyymi-ap

Seksi vaimon kanssa tosi hyvää, hän on hyvä sängyssä ja hyvännäköinen / himottava / "reipas". On myös todella tiukka (loistava) pimpero.
Minä ja hän aletaan kuitenkin kokemaan ongelmaksi oma lyhyt kestoni, eli laukean liian nopeasti. Varsinkin nyt kun hän on alkanut haluamaan rajumpaa meininkiä, niin kyllä lyhyeksi jää omalta osaltani... =( =( Esileikki on kivaa, mutta siinä jo itsellä kihelmöi niin perkuleesti.. En haluaisi sitäkään jättää pois, eikä myös vaimo.

Mikä avuksi? "Start-stop" treenit yms. ei kiinnosta, kortsua en haluaisi käyttää (se tuo hiukan lisää kestoa, mutta pilaa fiilistä muuten).

Onko kokemuksia esim. "Climax Control"-rohdoista? Sitten on se Priligy-lääke, joka pirun kallis ja on kaikenmaailman haittavaikutuksia?

Joku "penisrengas" munan tyveen?

Apuaaaa.... kiitos!

9

1231

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      osta puuduttavaa suihketta esim hotlips myy

      • Anonyymi

        Eiks nää vaikuta myös toiseen osapuoleen puuduttavasti?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eiks nää vaikuta myös toiseen osapuoleen puuduttavasti?

        Painukaa eunukit muualle satuilemaan


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Painukaa eunukit muualle satuilemaan

        Vaihda vaippasi, haiset.


    • Anonyymi

      Hehehee taas tämä spede jauhaa bull shittiä

    • Anonyymi

      Mulle urologi kirjoitti samaan vaivaan Tramadol-reseptin. Sehän on varsinaisesti kipulääke, mutta tehoaa myös herkkään siemensyöksyyn ja on paljon parempi kuin Priligy. Ja kirjoitettiin kipulääkkeeksi, jolloin sai vielä Kela-korvauksen. 100 kpl 50 mg Tramalia maksaa noin kymmenen euroa, eli 10 snt/kpl. Ja Priligy on 10 euroa/kpl...

      Lue lisää:

      https://www.seksuaaliterveysklinikka.fi/miesten_seksuaalihairiot/siemensyoksyhairiot/ennenaikainen_siemensyoksy/hoito/tramadoli

      • Anonyymi

        Kiitoksia, hyvä vinkki!

        Oliko mitään puhetta haittavaikutuksista? Oletko huomannut jotain? Rasittaako maksaa tms.?

        Ja ilmeisesti toimii? Kuinka usein käytät?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kiitoksia, hyvä vinkki!

        Oliko mitään puhetta haittavaikutuksista? Oletko huomannut jotain? Rasittaako maksaa tms.?

        Ja ilmeisesti toimii? Kuinka usein käytät?

        Otan yhden 50 mg Tramadolin kolmisen tuntia ennen aktia. Ainut haittavaikutus on se, että mulla yöuni häiriintyy kyllä. Mutta se on pieni hinta siitä, että ei oo pelkoa liian herkästä tulemisesta.


    • Anonyymi

      Kokeile paksumpia kondomeja tai sellaisia kondomeja joissa on puudutusainetta. Delay mallin kondomeja.

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      91
      11896
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      106
      9020
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      109
      4907
    4. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      36
      4125
    5. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      100
      4124
    6. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      6
      3906
    7. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      11
      3699
    8. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      69
      3556
    9. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      27
      3543
    10. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      8
      3513
    Aihe