Sofia kun ei ole omassa elämässään onnistunut niin haluaa tehdä kiusaa muille alhaisimmalla mahdollisella tavalla.
Salarakas Sofia rikkoo perheitä ja parisuhteita
Anonyymi-ap
801580
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 80
Vanhimmat
Salarakkauteen kuuluu myös se naimisissa oleva mies. Mies, joka vähät välittää vaimostaan ja lapsistaan.
Aika mielenvikaisen kommentti
Miten tää kommentti liittyy mihinkään? 🥴
Aina vain negatiivisessa valossa.
Niin, mutta kun Sofia haksahtaa, niin se se vasta jotain, eihän nuo muut mitättömyydet merkkaa mitään. Senkun ovat salarakkaita tai mitä tahansa, ketään ei kiinnosta muu kuin Sofia.
Etkö muuta keksinyt ,toi on vale.Eikös se ollut että ne jätkät löi vetoa Sofiasta,että Stefu voi viedä,Ranta Aholta Sofian.
Stefulle tulee uudet HAMPAAT.Onkohan ne samannäköiset kuin Niko R. on.Näkyy kilometrin päähän,että on luonnottoman näköiset.
Nautitko oikein sydämestäsi kun olet noin ilkeä ihminen. Anna hänen hoitaa itsensä kuntoon. Sofialle voi vihjaista AA-kerhosta. Minnesota hoito on liian kallis hänelle.
Lopeta tuo valehtelu ajoissa. Kuulopuheita täällä kehtaat kirjoittelet. Sinun pettymykseksi Soffin vaatteet lensi ikkunasta. Kyllä nöyryytettiin muijaa oikein kunnolla.
Mitä se yleensä edes sulle kuuluu. Näin on käynyt monelle. Rakkaus ei katso paikkaa eikä aikaa. Missä helvetin tynnyrissä olet elänyt. Hyviä iskuyrityksiä vaan sinulle.
Kiitos sun juttus jo alkaa riittää. Mitä nää asiat edes sulle kuuluu. Varo, ette puhu ohi suus ns.kuuulopuheita.
Niin oli. Hulluuden huippu kirjoittajalta.
Vaan onneksi sinun.mielestä hönö.
Kade, etkö ole saanut kunnon hampaita vai onko rahasta kiinni.
Valetta koko sun juttus Soffin lensi loput retongit ikkunasta ulos kyllä se oli vasta hieno esitys. Harmittaako!
Heidän suhteensa kesti useita vuosia
Eli tuskin mikään vedonlyönti
Totuus on se ettemme tiedä kaikkea ja kuuluuko se edes meille ?
Onnea hwille tulevaan
Eiköhän arvostella vain hyviä asioita
Mitä sä täällä selität ihmisten elämää jo vuosien takaa. Oletko sairastunut dementiaan kun vaan muistat näitö vanhoja asioita. Elä jo tätä päivää. Kaikilla muilla menee hyvin, mutta ei Sofialla.
Paremmin hullu ja myös mielenvikainen.
Jos on valmis ja halukas pettämään puolisoaan, niin ei ole mitään väliä kuka on kyseessä. Sellainen henkilö löytää pantavaa ihan lähipiiristä alkaen. Ja halut ei lopu vaikka ikää tulisi. Mikäli huomaa, että kumppani haluaa paneskella muita, niin kannattaa joko hyväksyä ja kannustaa tai valmistella suhteesta irtautumista.
Kuka voi olla näin kaheli kirjoittaja. No,, sehän on Sohvin pissisfani.
Ja sinä myös ja tyhmät juttusi. Sinä ja sun negatiiviset, koitatko olla muka fiksu. Kas kun ei pimeessä.
Sinulle valitettavasti tuli paha takaisku Sofian ja Stefanin suhteen. Etkö ole vieläkään toipunut siitä.
Ei se kyllä niin ettei välttämättä välittäisi, mutta sitä voi niin salakavalasti kai vähitellen ihastua toiseen ja vähitellen rakastuakin. Itselläni näistä asioista ei mitään kokemusta, eikä edes puolisoa ollut, niin vaikea muuta kuin spekuloida.
Jos jotkut joilla enemmän kokemusta voisivat kertoa pettäneestä puolisosta tai miksi itse petti puolisoaan.
-Mies 84
Sinähän sitä vaan hoet muut on päässyt jo eteenpäin. Keksi jotain muuta.
Tee välillä jo oma sukuselvityksesi. Siinä sitä olisi hyvää luettavaa.
Kuinkas halvalla sinut saisi, varmaan ihan pilkkahintaan noin ilkeän ihmisen. Ei taida kukaan edes huolia.
Sofia Belorf käveli 19,10 Mika Waltarin puiston kohdalla noin klo 13.00 . Voi sitä showta, kun kuvasi itseään kävellessään , meillä asiaa seuraavilla oli naurussa pitelemistä ja todettiin, että oli päivän parhaat naurut pitkään aikaan.
Missä on ÖKY Bentley kuljettajineen .Yksin käveli eikä rahamiestä näkynyt lähimaillakaan.
Minnesota hoitoonkin saa Kelan tukea.
Lapsen varjolla sai pidettyä edes niinkin kauan.
Eiköhän se suhde ollut huutoriitaa, pettämistä ja poliisien vierailuja, Erossa asuivat suurimman osan ajasta.
Turha hehkuttaa suurena Love Storyna.
Toksinen ihminen tämä Sofia
Nyt varmaan lopulta huomasi, että ei se aina onnistu tuo kiusanteko. Taisi kusta omille kintuilleen.
Tässä asiassa olet todella ihan hakoteillä. Jos totta puhutaan niin sinä kanssa kuset omille kintullesi noilla tyhmillä kommenteillasi. Varo levittämästä kuulopuheita.
Pissisfani puhuu paskaa ja luulee olevansa fiksu.
Taitaa, jos ei haarat ole riittävän levällään ulkona pissatessa.
Sofia antaa niille jotka eivät saa kotona.
Onhan siinä sekin puoli, että jos vaimo pihtailee aivan liikaa, niin voisi kai vähitellen tulla kiusaus vähitellen voimakkaasti kasvavien pakottavien tarpeiden tyydyttämisen osalta suhteen ulkopuolisen naisen kanssa, jos siihen tarjoaisi mahdollisuus.
Vapaa nainen ei ole tilivelvollinen tekemisistään kenellekkään. Mutta, avo/avioliitossa oleva mies on tilivelvollinen seikkailuistaan puolisolleen.
Sofiakin oli tilivelvollinen Ranelle silloin, kun asui Ranen perheen elatuksessa ja panes.eli stefun kanssa.
Maailma muuttuu. Etkö pysy mukana menossa.
Valetta taas levität. Oletko ihan varma asiasta. Mieti tarkkaan mitä tuli sanottua, kuulitko ihan itse.
Kehtas vielä pyytää rahaa Ranelta. Tästä jo hyvin huomaa kuinka epärehellinen Sofia on.
Missähän tämä Sofia nykyään asuu ? Töölössä kuitenkin, olen nähnyt muutaman kerran.
Vakituisessa parisuhteessa oleva mies joka harrastaa salarakastelua rikkoo perheensä ja parisuhteensa.
Toivottavasti Sofia saa syövän.
Sitä toivon sinulle! 💩
Sofia ei taida voida hyvin.
Sofia on my mind and in my dreams! 💓💓💓💓💓💓💓💓
Gekkosessa n Sofia kerrankin itsensä näköinen, nyrkki ilmassa ja humalassa suu vinossa 😂👊.
Moraalinvartijat ovat nousseet takajaloilleen ja lähteneet siitä laukalle.
Aloittajalla ihana Sofia mielessä jo klo. 6.32.
Voi raukkaa kun saa itse kommentoida omia viestejään.
Sofia on ollut virallisesti naimisissa kun oli Stefun kanssa kesällä 2017 ja oli vielä virallisesti naimisissa kun muutti jo Nikon luo Marbellaan. Piti Nousiaista varalla ellei osu rikkaampi mies haaviin. Sitten Sofia haki avioeroa kun muutti Nikon luo.
Sofia oli parisuhteessa Nikon kanssa kun alkoi tapailemaan avoliitossa olevaa Stefua, kun Niko joutui vankilaan. Todistettavasti tapailleet jo tammikuusta koska silloin Niko oli saanut vihjeita asiasta. Sofiahan kertoikin että Niko oli laittanut kavereitaan seuraamaan häntä kun Niko salaa niitä lappusia vankilasta lähetteli.
Selitätkö sä tässä jotain itsellesi ??
Muut kun tietää kuvion jo
Sellaista elämä on.😍
Sofian elämä on ihan älytöntä Asuu vuodesta toiseen jonkun nurkissa. Heneltä puuttuu kokonaan elämänhallinta ja hänen on otettava vastuu omasta elämästään, eikä aina syytellä muita. Onko se häneltä.tyhmyyttä vai mistä johtuu?
Mistä on tuollainen tieto tullut, että tuo salarakas olisi ollut perheellinen?
Itse ymmärsin lehtijutusta, että oli salarakas vain sen vuoksi, kun ei julkisuuteen tullut heidän tapailu.
Miehellä oli kuulemma puoliso mutta oli Sofialle valehdellut että on eronnut. Näin Sofia kertoo. Mutta Sofian puheisiin ei ole uskomista kun tietää että Sofia on metsästänyt perheellisiä miehiä eli ei perhe ole mikään este Sofialle.
Enemmän mä Sofiaan uskoisin kuin johonkin räppäriin.
"olen huumevastainen"
Kuka hullu vielä uskoo Sofian juttuja, sinä ehkä.
Haluaa tehdä kiusaa oikein kunnolla aviovaimoille kun oma elämä on hukassa. Uskoisi nyt jo kun Karma jo kosti.
Kuka uskoo tuotakaan, ei kukaan.
Eiks se kaveri ollut jalkapalloilija, jolla oli puoliso. Toki räppärikin oli Sofialla...
Tämä ”sopeudu🐪💩” tyyppi elää Sofian elämää päivästä päivään. Kertaa samoja asioita uudelleen ja uudelleen, seuraa Sofian elämää intensiivisesti ja siteeraa Sofian sanomisia keskustelupalstalle.
Miksi
Sofiallakin on sairas elämä.
Me sairaat seuraamme Sofian elämää.
Kiva jos saatte siitä jotain sisältöä sairaaseen elämäänne.👍
Seuraa vsin sairaat Sohvin fanit.
Ketkä me, eli sinä vaan..
Asia on näin ja Sohvi on ihan oikeasti ilkeä ja v-mainen ihminen ja se on tullut nähtyä monessa kohdin.. Luulee olevansa joku, mutta ei ole yhtään mitään millä voisi leuhkia ja silti haukkuu muut ihmiset
Sofia on hyvin tärkeä ihminen monelle. Moni purkaa omia heikkouksiaan Sofiaan ja yrittää näin nostaa omaa itsetuntoaan. Siitä on kyse.
Niinkö tyhmä luulet. Ajattele järjellä mitä kirjoitat.
Me kaikki ollaan sairaita jollain tavalla, kun seuraamme Sofiaa. Hekin, jotka toista väittävät.👍Hyvä me!
Mutta naureskellen ja ihmetellen hänen juttujaan. Voi, voi kun ei pääse etelän lämpöön. Eikö löydy maksajaa?
Onkohan Sofia jo päässyt pussailemaan Hannun kanssa kännissä, koska Hannu näyttää olevan heikkona naisiin hieman ottaneena? Vaikka Hannua taitaa kiinnostaa vain nuoret blondit.
Sofia on uskomattoman kaunis, Ylivieskasta alun perin kotoisin oleva aito rotunainen. Toivoisin, että hän alkaisi käyttämään kansallispukua. Romanisuku olisi ylpeä.
Eiköhän se ole se mies joka rikkoo perheensä , jos ei olis Sofia niin olis joku muu.
Joten ei kai miestä oteta kuten jotain tavaraa itselle, joten aika nähdä että jos mies rakastaa vaimoaan oikeasti niin silloin hän ei katsele muualle , joten kummallista kun syytetään aina sitä kolmatta osapuolta , kun se on ihan miehen oma päätös, en uskomatta kukaan pakottaa häntä olemaan jonkun kanssa , miehen pitää muistaa että hänellä on perhe , joten hän yksin kantaa vastuun omasta kieroudestaan
Maailma muuttuu. Erotaan yhä useammin.
Sääli !