Ei ole kuulunut vieläkään Sipilän julkista anteeksipyyntöä Keskustapuolueelle aiheuttamastaan totaalituhosta. Romautti kannatuksemme alle puoleen, eikä kurja pyydä edes anteeksi.
Sipilän anteeksipyyntöä odotetaan
18
78
Vastaukset
- Anonyymi
Rehula?
- Anonyymi
Ei pohjalainen Leso insinööri mitään anteeksi pyydä, menee piiloon ja jatkaa siltäkin vittuilua. Vastuun pakoilijoita koko lahko.
- Anonyymi
Keskustakannattaja sentään ymmärsivät että puole petti. Toista on Kokoomuksen ja Persun kannattajat, kulkevat kuin pässitnasunpäässä.
- Anonyymi
Talutuskuvat pitäisi katsoa uudelleen arvioivin silmin https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009142706.html
- Anonyymi
Sipilä on naiivi. Twitterin kuvassa aikuinen matu jallittaa typerystä kertomalla olevansa lapsi
Tynkkynen pääsi eduskuntaan ja pudotti Sipilän pois politiikasta
https://twitter.com/sebastiantyne/status/1122152497869729792- Anonyymi
Äänestän ps
- Anonyymi
eikös se mitalin saanut? omilta
- Anonyymi
Sipilän tulee kustantaa miljoonistaan pohjanmaan raiskattujen alaikäisten tyttöjen terapia.
Ilman sipilän kutsumia vuokralaisia näitä julmuuksia ei olisi tapahtunut!! - Anonyymi
soinikaan ei uskaltanuy asiaa kysyä
SoS - Anonyymi
Kepu pettää aina ja Sipilä vielä useammin
- Anonyymi
Taitaapa ehtiä Saarikko pyytämään anteeksi tulevaa vaalitappiota ennen Sipilää.
- Anonyymi
Tuhoojat eivät yleensä pyydä anteeksi kuten Hitler, Putin.. koska eivät ymmärrä tekojaan
- Anonyymi
Stalin suurin tuhoaja.
- Anonyymi
Minä olen se se Juhan Vispilä ja minä pyydän nyt anteeksi. Nyt se on tehty, kyllä helepotti.
- Anonyymi
Kerro minulle montako kansanedustajapaikkaa Sipilän toiminta "söi"
Monta keskustalaista naista/miestä joutui pois MUKAMAS Sipilän vuoksi.- Anonyymi
Kd soini vie uskovaiset kepulta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kd soini vie uskovaiset kepulta
Millä takin asennolla Soini meinaa palata?
- Anonyymi
Sipilä tuhosi suomen ja kruunasi matuloisilla tuhon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658