Oudolta se tuntuu !!

Anonyymi-ap

Tulin äsken ajatelleeksi leikkaussali mieheltäni pois kullinkarvat, entä jos ottaisin samantien häneltä munat?? En ymmärrä, alkoi vain tuntua hyvältä pitää kädessä..

4

1010

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Yleensähän vastasynnyttäneillä on tällaista katastrofiajattelua, etyä mitä jos teen jotain kamalaa beibilleni. Kai se on ihan normaalia, kunhan ei liian pakkomielteiseksi käy.

    • Anonyymi

      Sinun kannattaisi hakea ammattiapua tuohon fetissiisi, koska sitä on saatavilla joka puolella Suomea. Terveyskeskuksesta saat lähetteen psykiatrian poliklinikalle jossa sinun ongelma kartoitetaan ja sen jälkeen sinulle annetaan siihen sopivaa hoitoa, kuten esimerkiksi terapiaa.

      Muistathan myös sen että sinusta on ilmoitettu jo muutamia kuukausia sitten poliisille, ja heillä on siis tiedossa sinun fantasiat. Se tarkoittaa siis sitä, että jos joskus lääkäriin päätyy mies jolla ei ole kiveksiä, ihan mistä tahansa syystä, vaikka siitä syystä että hän itse halusi kuohittavaksi, niin sinua tullaan kuulustelemaan. Katsos kun Suomessa on laitonta silpoa muita ihmisiä, tai edes itseään, ilman lääkärin lupaa ja velvoitetta ja se ei ole asianomistajarikos, se on yleisen syyteen alainen rikos!

    • Anonyymi

      Painu niuvanniemeen pipipää

      • Anonyymi

        Miksi sinne pitäisi nyt mennä? Eikö siellä ole vain typeryksiä


    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      63
      2112
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      5
      1765
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      233
      1250
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      930
    5. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      57
      836
    6. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      20
      832
    7. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      105
      741
    8. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      38
      688
    9. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      19
      686
    10. Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun

      mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?
      Sinkut
      93
      679
    Aihe