Myyn 9000 2.3t aut -95

Lääkettä turbo kuumeeseen. Myyn 9000 2.3t aut -95
Ajettu 223 tkm
Kaikilla varusteilla, ei nahkaa. Ekstrana vänkärin ilmatyyny, sähköinen kattoikkuna, kaikki kumit alu vanteilla. Auto riihimäellä.
Puh 040 702 1888
3888
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hinta unohtui?

Äänestä
  • Hintahan on neuvottelu kysymys, kunnes myyjä ja ostaja ovat tyytyväisiä. Soittele

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussi 64 kirjoitti:

Lääkettä turbo kuumeeseen. Myyn 9000 2.3t aut -95
Ajettu 223 tkm
Kaikilla varusteilla, ei nahkaa. Ekstrana vänkärin ilmatyyny, sähköinen kattoikkuna, kaikki kumit alu vanteilla. Auto riihimäellä.
Puh 040 702 1888

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu