ÄLKÄÄ NYT POISTAKO! Ei ole mitään syytä siihen.
Kiinnostaisi tietää ketkä ovat vastuussa foorumin ylläpidosta ja miksi poistavat heti asiaan liittyvät keskustelut tai viestit, mutta antavat kuitenkin haukkua tiettyjä ihmisiä nimeltä täällä vuodesta toiseen.
Ovatko miten tekemisissä judon tai esim. liiton toiminnan kanssa ja periytyykö tämän foorumin ylläpito jonkun toimen/toimien kautta?
Ei tästä keskustelua saa estää, koska tieto auttaa myös ymmärtämään miksi tämä palstaa on tämmöinen?
Uskomatonta pelkuruutta, jos tästä ei anneta keskustella.
Kaikille tiedoksi, että mennään keskustelemaan asiasta otsikon ”YLEISTÄ KAMPPAILULAJEISTA” alle, jos tämä käsittämätön salailu jatkuu.
Kuka / ketkä ovat tämän Suomi24 judo -foorumin ylläpitäjät?
15
1532
Vastaukset 15
- Anonyymi
Tämä onkin mielenkiintoista 🤔
- Anonyymi
deng ziao ping
- Anonyymi
Liiton nykyisillä edustajilla/ työntekijöillä ei ainakaan ole mitään periytyviä moderaattorioikeuksia. Huhu kertoo että edellisellä TJllä oli tänne oikeudet, mutta faktaa ei ole. Jollain voi ollakin.
- Anonyymi
Välillä, kun miettii moderoinnin tarkoitusta huomaa, että jotain henkilökohtaisia vuodatuksia ja haukkumisia olisi voitu poistaa ketjuista. Oikein on, että mauttomuuden karsitaan, mutta joitain tahoja kohtaan niitä sallitaan enemmän kuin toisia.
Junnut pitäisi jättää kokonaan rauhaan ja epäasialliset kommentit aikuisistakin kisaajista. - Anonyymi
Ropottimoderaattori poistaa kirjoituksia kovin valikoivasti.
- Anonyymi
Se ketä vastaa foorumista on julkista tietoa ja helposti löydettävissä olevaa tietoa.
- Anonyymi
No kerropas sitten, mistä se tieto löytyy.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No kerropas sitten, mistä se tieto löytyy.
Kerro ihan itsellesi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No kerropas sitten, mistä se tieto löytyy.
Löysin tiedon parilla klikkauksella vaivatta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Löysin tiedon parilla klikkauksella vaivatta
Mutta et kuitenkaan viitsinyt tietoa jakaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta et kuitenkaan viitsinyt tietoa jakaa?
En viitsi kaveria pitää pidempään jännitykseessä. Foorumin ylläpitäjänä toimii Pohjois -Korean judoliitto ja sen alajaosto nimeltään Stasi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta et kuitenkaan viitsinyt tietoa jakaa?
Jos ei itse löydä sitä mikä on nenän edessäsi nytkin voi voi..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos ei itse löydä sitä mikä on nenän edessäsi nytkin voi voi..
Löyty
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Löyty
Joo, siellähän se
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo, siellähän se
Niin on, aika selkeästi kyllä mainittu. Mutta tuollainen tieto on tarkoituksellakin selvästi kaikkien nähtävillä tietty.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ampuminen kylpylässä
Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa741650- 201124
Kemijärvellä vesionnettomuus
Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as311062Hei, voitko kuunnella
Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu132865Joku porukka lähtenyt täältä
Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.189806- 64684
Olipa yllätys
Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo191607On todella ikävää
Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit79588- 48528
- 69510
- 55507
Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä
Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,32498- 57485
Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?
Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.25457Kai sä mies ymmärrät..
..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast28422- 40417
- 33413
- 16399
- 82398
- 37396