ÄLKÄÄ NYT POISTAKO! Ei ole mitään syytä siihen.
Kiinnostaisi tietää ketkä ovat vastuussa foorumin ylläpidosta ja miksi poistavat heti asiaan liittyvät keskustelut tai viestit, mutta antavat kuitenkin haukkua tiettyjä ihmisiä nimeltä täällä vuodesta toiseen.
Ovatko miten tekemisissä judon tai esim. liiton toiminnan kanssa ja periytyykö tämän foorumin ylläpito jonkun toimen/toimien kautta?
Ei tästä keskustelua saa estää, koska tieto auttaa myös ymmärtämään miksi tämä palstaa on tämmöinen?
Uskomatonta pelkuruutta, jos tästä ei anneta keskustella.
Kaikille tiedoksi, että mennään keskustelemaan asiasta otsikon ”YLEISTÄ KAMPPAILULAJEISTA” alle, jos tämä käsittämätön salailu jatkuu.
Kuka / ketkä ovat tämän Suomi24 judo -foorumin ylläpitäjät?
15
1497
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä onkin mielenkiintoista 🤔
- Anonyymi
deng ziao ping
- Anonyymi
Liiton nykyisillä edustajilla/ työntekijöillä ei ainakaan ole mitään periytyviä moderaattorioikeuksia. Huhu kertoo että edellisellä TJllä oli tänne oikeudet, mutta faktaa ei ole. Jollain voi ollakin.
- Anonyymi
Välillä, kun miettii moderoinnin tarkoitusta huomaa, että jotain henkilökohtaisia vuodatuksia ja haukkumisia olisi voitu poistaa ketjuista. Oikein on, että mauttomuuden karsitaan, mutta joitain tahoja kohtaan niitä sallitaan enemmän kuin toisia.
Junnut pitäisi jättää kokonaan rauhaan ja epäasialliset kommentit aikuisistakin kisaajista. - Anonyymi
Ropottimoderaattori poistaa kirjoituksia kovin valikoivasti.
- Anonyymi
Se ketä vastaa foorumista on julkista tietoa ja helposti löydettävissä olevaa tietoa.
- Anonyymi
No kerropas sitten, mistä se tieto löytyy.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No kerropas sitten, mistä se tieto löytyy.
Kerro ihan itsellesi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No kerropas sitten, mistä se tieto löytyy.
Löysin tiedon parilla klikkauksella vaivatta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Löysin tiedon parilla klikkauksella vaivatta
Mutta et kuitenkaan viitsinyt tietoa jakaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta et kuitenkaan viitsinyt tietoa jakaa?
En viitsi kaveria pitää pidempään jännitykseessä. Foorumin ylläpitäjänä toimii Pohjois -Korean judoliitto ja sen alajaosto nimeltään Stasi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta et kuitenkaan viitsinyt tietoa jakaa?
Jos ei itse löydä sitä mikä on nenän edessäsi nytkin voi voi..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos ei itse löydä sitä mikä on nenän edessäsi nytkin voi voi..
Löyty
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Löyty
Joo, siellähän se
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo, siellähän se
Niin on, aika selkeästi kyllä mainittu. Mutta tuollainen tieto on tarkoituksellakin selvästi kaikkien nähtävillä tietty.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial201781Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1561779Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva3321470Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221118Mies profiloin sinut
Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.2091112- 1421096
- 285985
- 11975
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt4959Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks49918