Kuka mahtaa olla tämä valopää joka pyöräillessään pororannan puiston halki potkaisee mennessään roskisen nurin?Tätä on jatkunut ainakin vuoden.
Pyörä on perinteinen tumma miesten pyörä, asuste tumma jossa valkoiset hartiat ja huppu joka kasvojen peittona.
Jos joku tuntee niin voisi ohjeistaa järkevämpään käyttäytymiseen etteivät seuraukset tulevassa suurene.
Pororannan roskiksen potkija
7
123
Vastaukset
- Anonyymi
Minähän se olen, en voi vastustaa kiusausta kun ajan ohitse. En pelkää seurauksia.
- Anonyymi
Provo, tuliko itku?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Provo, tuliko itku?
Taisi aloittajalle tulla itku kun potkaisen sen aina kumoon.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taisi aloittajalle tulla itku kun potkaisen sen aina kumoon.
Ei mutta harmittaa eläkeläisten puolesta kun tämän tästä näyttävät keräävän ja korjaavan valopään jälkiä.
Mene kotiin kasvamaan vai onko vanhemmat samaa laatua? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei mutta harmittaa eläkeläisten puolesta kun tämän tästä näyttävät keräävän ja korjaavan valopään jälkiä.
Mene kotiin kasvamaan vai onko vanhemmat samaa laatua?Eläkeläisillä on aikaa keräillä ja tekee hyvää heille voimistella. Olen kotonani ja vanhemmat haudattu jo 2005.
- Anonyymi
Ei niitä jälkiä tarvitse kerätä. Kaupunki on muutenkin sysi paskanen
- Anonyymi
Jatka samalla hilpeällä linjalla, se kannattaa ja kasvaa korkoa elämän edetessä. Tämä on vahingoniloista sarkasmia mikäli ymmärrät😁
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.587857Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675941Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,725446Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515323Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1094657Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1102379Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41261Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol51213Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa401067Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko471042