Keskustassa johtaminen näyttää vajonneen lähes yhtä alas kuin muissakin puolueissa, valitettavasti.
Johtamisesta
Anonyymi-ap
3178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Valtava onnettomuus Suomen kannalta on kun nykyiset johtajat, Marin etunenässä pilaavat maata. Et hosupetteri Niinistö juuri sen kummempi ole.
Ja Väyrynenkin on johtanut ihan hanurista ja itään vetänyt kovasti! Sian kärsä ja töpselinokka Kurvinen vielä enemmän ajaa ojaan keskustaan, kohta menee turkistarhaus. Mistä saamme talveksi terveyssiteitä kerättyä venäjän reserville! Ja tampaxia, ne käyttää niitä punatautiin ja ripuliin! Kenttäohjesäännön mukaan!
Hyvän johtamisen pitää perustua todellisuuteen, ei kuvitelmiin. Suomessa on luotu todellisuutta kuvittelemalla Venäjä meille uhkaksi, mitä se ei ole.
No selvä asiahan on se että et tiedä mistä puhut, ja sitten vielä syytät muita tästä sinun tietämättömyydestäsi. Olet hauska. On aina mukava seurata tätä sinun sekoilua. ;)
Sehän on kiva kun sullakin Kapi on mukavaa. Vaikea sitä on viesteistäsi päätellen uskoa. Keskity vaan lentonäytöksiin yms.
Onkohan Paloheinässä järjestetty lentonäytös ihan riimuksen kunniaksi.
Olematon on konttorirotan (evp) kunnia! HO HOO, HO HOO!
Tänäänkin
Vaikka en ole "kapi" vaikka taas niin valehtelet, niin totta kai minulla on hauskaa katsoa miten sekoilet täällä.
Juuri tämän sinun sekoilun takia kukaan ei ota sinua tai sinun höpinöitä tosissaan. Huvittavaa ja säälittävää tässä on se että et edes huomaa sitä miten trollit pitävät sinun kanssa hauskaa. ;)
Ja koska sinulla ei ole mitään kunniaa, ei sinulle koskaan järjestetä mitään.
Oletko tästäkin kateellinen?
Vai olet sinä olematon konttorirotta. No selittää paljon sinusta ja sinun käyttäytymisestä.
Khihihi buaaaah?!?!
SIEG HEIL!!!
Seisemän oksennusta poistettu. Vanhus on ollut tosi kiihtyneessä mielipuolen tilassaan. HO HOO, HO HOO!
Sinulta "sotilas" on kahdessa päivässä poistettu 4 nikkiä ja 300 herjakirjoitusta ja sen näkee sinun itkuistasi ja voimattomista raivokirjoitteluistasi.
Mitä ihmettä sinä Kapi teet. Et taatusti kuulu normaalijakaumaan ja muka faitterikin vielä. Salli minun hymyillä, ääneen. HO HOO, HO HOO!
Juu juu. Taitaa sinulla olla hymyä kyynelten läpi kun 4 nikkiäsi ja satoja mongerruksiasi on ämmässuolle kuskattu. Tänäänkin ja joka päivä. HO HOO HO HOO. Onko se normaalijakaumaan kuuluva asia HO HOO, HO HOO
Minä en pölvästeistä piittaa Kapi. Minulla on puhtaat jauhot pussissa, sinulla ei. Ohan sama mitä nikeistä horiset. Valitettavasti ylläpito ei ymmärrä isossa kuvassa motä tekee.
Kyllä he ymmärtävät täysin että sinä et ole mitään muuta kuin häirikkö. Ethän nytkään osaa keskustella asiallisesti, vaan rupesit taas herjaamaan ja valehtelemaan.
Juuri tämä tekee sinusta pelkurin, koska et ota vastuuta omista tekemisistäsi, vaan olet syyttämässä muita niistä. Miten tuollainen pelkuri voi olla yhtään mikään sotilas?
Ja turha tulla taas lässyttämään jostain "kapista" kun nyt puhutaan sinusta. Uskallatko osallistua keskusteluun, vai juoksetko taas karkuun?
Ja sinun kannattaisi pitää hieman taukoa tuossa kirjoittamisessa, eikä kirjoittaa kun olet tuolleen hermostunut.
Minä olen rento ja hyvin analyyttisen viileä. Sinä et "faitteri" siihen kykene.
Ei voisi uskoa, että olet Kapi noin tollo! HO HOO, HO HOO!
Miksi nämäkään ominaisuudet eivät mitenkään näy sinussa? Ethän edes pysty tuottamaan pitkiä tekstejä, joten miten voit olla analyyttinen? Eikö tuollainen selvä valehtelu sinulta ole typerää?
Eli olet nyt niin sekaisin että pidät jo itseäsikin kapina?
Ei sinun kanssa Kapi voi keskustella. Leimaat vain homoksi, lapsiin sekaantujaksi ja solvaat mielenvikaiseksi jne.
En ole kapi, enkä ole ketään haukkunut. Mutta sinä näytät olevan vain päästä sairas valehtelija, et mikään sotilas tai johtaja. Ja vielä itse tulet tämän todistamaan, kun aloit jälleen kerran herjaamaan sinulle täysin vierasta ihmistä. Etkä voi tästäkään syyttää muita niin kuin yleensä sinunlaiset pelkurit tekevät.
Hihi sanoo kaveri joka syytti itseään kapiksi. Olet nolo. :D
Minä olen johdonmukainen ja peräänantamaton Kapi. Sinä vain luihuilet edelleen. HO HOO, HO HOO! Ei vieläkään ketään muuta lestan yms huutajaa ole ilmennyt.
Et ole, vaan olet pelkuri ja valehtelija. Nytkin valehtelet että olisin joku "kapi". El iet ole mitään muuta kuin häirikkö jota kukaan ei vieläkään ota tosissaan. Ja luulet olevasi joku johtaja, jota kukaan ei seuraa tai ota uskottavasti. Miltä tuntuu olla tuollainen luuseri?
" Ei vieläkään ketään muuta lestan yms huutajaa ole ilmennyt."
Ja sinä olet ainut joka täällä herjaa lestaadiolaisia huutelemalla heistä tuota nimitystä. Miksi haukut heitäkin?
Khihihi buaaaah??!?
Menikö TAAS kerran tiesmikäSOTILASääliöltä hermot???
Sama näkymä tänäänkin.
Miten sinunlainen hermoheikki voi johtaa yhtään mitään? Eikä tuo sinun jatkvua valehtelu ja herjaaminen anna sinusta myöskään hyvää kuvaa. Myöskään se että olet pelkuri etkä uskalla osallistua keskusteluun antaa sinusta aika oudon kuvan. Mitä olet edes tekemässä tällä palstalla kun et osallistu keskusteluun?