Silti kaipaan syliisi💔 n - m
Ollaan kuin yö ja päivä
8
65
Vastaukset
- Anonyymi
Et sylissäni ole vielä ollutkaan.
- Anonyymi
En niin. Siihen voidaan tehdä muutoksia lähiaikoina. Jos siis vaan haluat?
Sivusta - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En niin. Siihen voidaan tehdä muutoksia lähiaikoina. Jos siis vaan haluat?
SivustaVoisin halutakin.Tietenkin keneltä tämä sivusta on?Avaatko hieman sivustaasi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voisin halutakin.Tietenkin keneltä tämä sivusta on?Avaatko hieman sivustaasi.
Ei oikein koskaan päästy deittailuasteelle (taisi olla minun syyni). Ollaan kuitenkin paristi nähty ohimennen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei oikein koskaan päästy deittailuasteelle (taisi olla minun syyni). Ollaan kuitenkin paristi nähty ohimennen.
Ja tätä kutsut sivustasi avaamiseksi.Ei tuosta mitään selkiä,joten ei kannata jatkaa enempää.
- Anonyymi
En ikinä kaipaisi ihmistä, joka on erilainen kuin, mä ite, mutta tunteet on nyt vaan sellaisia.
- Anonyymi
No tuota vastakohdat voivat myös tukea toisiaan.
- Anonyymi
No sitä kannattaakin miettiä täällä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18911345Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-9310772Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356200Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1835006Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313486- 1723475
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402313Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3001872Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov71713Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161624