Kaaoksen kesyttäjät

Anonyymi-ap

MTV:llä alkoi viime torstaina ohjelma, jossa tyhjennetään tarpeetonta roinaa. Ensimmäisessä jaksossa äidin ja kolmen lapsen kämppään oli kertynyt vähän liikaa tavaraa. Vaikka sinne oli luultavasti viety muutama autokuorma kuvausrekvisiitaksi ja levitelty pitkin huushollia, niin ihmetyttää, miksi joku lähtee tuollaiseen ohjelmaan. Maksetaanko niistä niin hyvin? Nuori nainen ja kaksi jo melko isoa tyttöä, eikö yhtään hävetä?

6

1082

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä nämä ohjelmat typerimmäst typerempiä formaattia😬. Ketä kiinnostaa tekemällä tehdyt ohjelmat!!! Ja eihän muutenkaa tuu kuin uusintoja! Menny ohjelma tuotanto ihan☹️. Aamu lähetykset ykkösellä ihan syvältä moneen kertaan samat!!!

    • Anonyymi

      Nykyään ei kannata televisiota paljon avata. Ns. asiaohjelmat ovat pelkkää homo-trans-EU-Nato-USA-sotakiimapropagandaa ja koronapelottelua. Viihdeohjelmat ovat lasten tasoisille tai hieman kehityksessään jälkeen jääneille teineille sopivia, eikä ihme, onhan suuri osa amerikkalaisten ohjelmien kopioita ihan nimiään myöten. Voiko maailman surkeimmasta maasta tulla mitään järkevää?

    • Anonyymi

      Kansakunnan tyhmistäminen jatkuu näillä opastaja/ohjaaja patisteluohjelmilla.Aivot narikkaan meininkiä sekaenglanti sönkötyksellä.Jes

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen jotenkin

      Epävarma ulkonäöstäsi
      Ikävä
      215
      5931
    2. Minun rakkaani.

      Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m
      Ikävä
      26
      3684
    3. Koska näet seuraavan kerran

      Kaivattusi? Onko päivä tiedossa vai sattumasta kiinni?
      Ikävä
      82
      2567
    4. Ootko nainen jotenkin

      itseäs täynnä? Mars laihduttamaan. 🫵🏽 K
      Ikävä
      37
      2090
    5. Hyvästi.....

      En vain enää jaksa.....
      Ikävä
      33
      1882
    6. Hyvää yötä

      Mm❤️
      Ikävä
      43
      1851
    7. Ongelma Ibizalla

      Mistä saada triatleetin jalkaan mahtuva kenkä häitä varten?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      106
      1754
    8. Eelle

      Huomenta,ajattelen sua..
      Ikävä
      21
      1646
    9. Hauskaa nimipäivää rakkaalle!

      On kova ikävä. Rakastan sua ikuisesti ❤️🤗😘
      Ikävä
      27
      1492
    10. Tappajamanne kiinni

      Herätys koko Mikkeli! Nyt tietoa kehiin, että saadaan tämä tappaja kiinni!
      Mikkeli
      38
      1431
    Aihe