Naked Attraction Suomi

Anonyymi-ap

Suomessakin otettu käyttöön tämä formaatti. Sen pilaa juontaja , mikä Killström se on. Vaivaannuttavaa katsottavaa, kun juontaja keikkuu ja ei selvästikään ole sinut alastomuuden kanssa. Ohjelmaan ostallistuneet sen sijaan käyttäytyvät luontevasti.
Miksi se juontaja puristelee kämmeniään yhteen, keikkuu, niiailee ja höpöttää?
Ärsyttävää. Eikö löytynyt ketään sellaista joka ei hämmenny alastomuuden edessä?

4

1403

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No en tiedä kun tuon sundströmmin somekuva postauksia katselee, niin näkyy tyrkyllä tavalla itseään tuovan esille milloin mitenkin pyllistellen puolialastomana.

    • Anonyymi

      UKKOLA OIKEASSA,LOPETTAKAA TYPERÄ OHJELMA!Televisiossa alkaa ties kuinka mones tuotantokausi sarjasta Naked Attraction, jossa kaveri valitaan vehkeiden perusteella, ja sen juontaja Marja Kihlström tuuppaa someen pyllykuvia itsestään nopeampaan tahtiin kuin julkisuuteen tihkuu tietoa Jari Sillanpään keikkaperuutuksista.

      • Anonyymi

        todellakin.sairas ohjelma-Kaikkien ei tarvitse tulla ongelmineen tvhen.Asiahanon niin että yksinkin voi olla ilman että tunkee miehen tai naisten puutteensa tv-ruutuun.Säälittävää eika palvele ketään.Herätkää ihmiset ja alkakaa elää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      406
      8932
    2. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      180
      3411
    3. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      19
      1870
    4. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      79
      1181
    5. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      75
      1080
    6. Postilaatikoista

      Tuntuu kaikki tietävän tekijän/tekijät, mutta miksi nimiä ei julkaista???
      Kihniö
      27
      1075
    7. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      64
      1031
    8. Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!

      "Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss
      Maailman menoa
      79
      1015
    9. Nainen arvaa kuka

      En ikävä kyllä elä enää pitkään
      Ikävä
      55
      983
    10. Sano nyt kiertääkö

      Huhut meistä tai jostain muusta?
      Ikävä
      65
      930
    Aihe