Ruissalo muistot

Anonyymi-ap

Risut ja ruusut Ruissalosta viime kesältä.
Mulla ihana kokemus kesältä kun olin jo lähdössä pois paikalta mutta käväisin pissalla ennen pukemista. Kävelin hieman syrjemmälle jossa on kaisloista tehtyjä näkösuojia ja löysin sellaisen takaa masturboivan kaljun lihaksikkaan miehen joka selvästi pelästyi kun näin hänet runkulla. Hoidin tarpeeni niin että mies pääsi katselemaan sitä ja sen jälkeen tyydytimme itsemme toisiamme katsellen.
Risut täytyy heittää yhden pariskunnan miehelle ja yhdelle yksinään liikkeelle olleelle runkkarille. Kumpikaan ei ymmärrä mitä sana EI tarkoittaa.
Yleensä ihmiset kyllä ihania jotka tuolla käyvät ja paikkakin suojaisa ja kaunis.

7

1852

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Toivottavasti ET tule sinne enää uudestaan. Ranta on tarkoitettu NATURISTEILLE. Eikä runkkareille.

      Olisit pissaamisesi jälkeen jatkanut matkaa ja runkannut kotonasi jos niin kovat tarpeet oli runkkaamiseen. Juuri kaltaistesi runkkarien takia itse lopetin siellä käymisen 2010.

      T. Aito naturistimies 34v

    • Anonyymi

      Olimme viime kesänä vaimon kanssa pari kertaa siellä, juuri niiden kaislojen vieressä kalliolla. Yhden kaisla kasan takana oli mies joka selkeästi runkkasi katsellen vaimoani. Kivien suojassa oli pariskunta jonka miehellä seisoi välillä, oli muuten aika parru jota vaimoni vilkuili. Joten kaikkea mahtui pariin päivään.

    • Anonyymi

      Jos Ruissalon rannalta poistettaisiin runkkaavat miehet, itseään esittelevät naiset, seksiä harrastavat parit, apumiestä etsivät parit ja miehet jotka kyttäävät apumiehen paikkaa niin jäljelle ei taida jäädä kuin ehkä muutama pari ja ehkä jokunen nainen🤣.
      Tähän ei laskettu homoja vielä mukaan.

    • Anonyymi

      Itse kuulun niihin miehiin joka ei ainakaan omasta mielestä näyttele, mutta myönnän että oon vähän kiimassa kun naiset luo katseita aika avoimesti kyrpääni. Viime kesänä näin kun pari nussi siellä metsässä, mies viittoili mua mukaan, en rohjennut mennä, kotona harmitti, oli ihan hyvän-näköinen daami.

    • Anonyymi

      Parasta paikassa on yksinäiset naiset. Jotka tykkäävät katsella kulleja ja näytellä pilluaan kuten ketjunaloittaja runkkarinainen.

      • Anonyymi

        Suu suppuun tai heinolan rane tulee nussimaan äitiäsi.


      • Anonyymi

        Kävin aikoinaan nimenomaan ottamassa aurinkoa ja uimassa nakuna ko. rannalle ja tykkäsin siitä. Tykkäsin lämmöstä alastomalla vartalollani ja olihan niitä ohikulkijoitakin ihan kiva katsella. En ollut siellä seksipartnereita etsimässä.

        Myönnettäköön, että jonain iltapäivänä, aika myöhään jo, meitä oli enää pari henkilöä rannalla, kun sinne tuli itseäni ehkä 15 vuotta vanhempi, minua heti puoleensavetänyt herra, siisti, fiksukäytöksinen. Aloimme jutella ja luonnollisesti makoilimme vähitellen melko lähellä toisiamme. Kävimme uimassa ja nautimme siitä, mitä toisissamme näimme. Lähdimme yhdessä pois rannalta ja poikkesimme syrjäisessä (toisessa) rannassa, jossa nautimme toisistamme muita häiritsemättä! Se oli ihanan vapauttavaa ja luonnollista. Harmittaa oikeasti, että hävitin hänen minulle antamansa yhteystiedot.


    Ketjusta on poistettu 72 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      110
      2321
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      23
      1024
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      912
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      906
    5. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      589
      861
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      845
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      82
      738
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      670
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      646
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      69
      644
    Aihe