Kokoomuslainen trollaaja?

Moktar.gubta ?
Onko
Kertokaas mielipide
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

-miksi-enemmiston-pitaisi-sopeutua-vahemmistoon/

seuraa maahanmuutto suomi23

Atte kalevala

Äänestä
  • huivin käyttä,halaliha jne

    Äänestä

Politiikka
Puolueet
Perussuomalaiset

PS. Onko sinulla kauankin ollut nimi hukassa? kysyy Moktar.Gubta?
Anonyymi-ap
2022-11-08 10:55:16

Moktar.Gubta
2022-11-08 10:50:45
UUSI

"voiko poliisilta pyytää varmistusta nimestä?"
Voisit ensin katsoa onko sinulla tallessa kelakorttisi tai vanhoja laskuja tai muuta dokumenttia ennen kuin menet kyselemään poliisilta nimeäsi.

Terveisin, Moktar. ;)

PS. Onko sinulla kauankin ollut nimi hukassa? ;)

ei kai PS ruoki tätä kirjoittajaa?

raaka peli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Moktar.gubta ?
Onko
Kertokaas mielipide

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu