Hei olen ollut pitkään yhdessä mieheni kanssa ja minussa tapahtunut muutos seksuaalisuudessani olen alkanut Sguirttaamaan.Haluaisin tietää kuinka moni saa tällaisia.Olen vähän ihmeissäni asiasta.
Vastaukset 6
- Anonyymi
Vanha lahna ja paikat alkanu falskaamaan
- Anonyymi
Halukkaan ja terveen naisen merkki
- Anonyymi
Kiitos positiivisesta vastauksesta tää ei ole vitsi vaikka siltä voisi kuulostaa.
- Anonyymi
Squirttaus neste o. Pääasiassa kusta🤮
- Anonyymi
Ei kuulemma ole viimeisen tutkimuksen mukaan.
Kyllä sqruittailevia naisia löytyy,on tullut vastaan joskus jopa melkoisia "hyökyaaltoja". Että anna mennä vaan,varmasti puolisosikin nauttii tästä!
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak2723864Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes2141799Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1451532- 1251245
- 761048
Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja1321027Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt418917Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero167757- 9731
- 45686