Psykiatrian lääkärit

Anonyymi-ap

Olisiko suosituksia psykiatrian lääkäreistä Kouvolassa?

13

1288

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Välttäkää psykiatrista hoitoa Kouvolassa. Etenkin jos olette ulkopaikkakuntalaisia eikä teillä ole ollut hoitokontaktia paikkakunnalla tarpeeksi kauan, eli hoitohenkilöstö ei tunne teitä. Kyseenalaisia diagnooseja tehdään liukuhihnalta omakannan tietojen perusteella lääkärin pätemisen tarpeesta ja papukaijamerkkien toivossa.

      • Anonyymi

        Ne ei kuuntele ketään viilaa kynsiään polttaa tupakkaa tekee kaavion vaikeasta lapsuudesta antaa 20 diagnoosia mikä on pielessä 10 eri häiriötä ja 10 selvää muuta. Tyyliin Ullanlinnan psykiatri tappoi vaimonsa älkää niitä uskoko.JOS ON PAHA OLLA ALA PALAUTTAA MITÄ VARASTIT AUTA SUKULAISIA TEE JOTAIN MAKSA LASKUT AJOISSA TUTKI VARASTAAKO JOKU SUN RAHAA TAVARAA.Sitten jos on tehnyt jotain pahaa kertoo sen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ne ei kuuntele ketään viilaa kynsiään polttaa tupakkaa tekee kaavion vaikeasta lapsuudesta antaa 20 diagnoosia mikä on pielessä 10 eri häiriötä ja 10 selvää muuta. Tyyliin Ullanlinnan psykiatri tappoi vaimonsa älkää niitä uskoko.JOS ON PAHA OLLA ALA PALAUTTAA MITÄ VARASTIT AUTA SUKULAISIA TEE JOTAIN MAKSA LASKUT AJOISSA TUTKI VARASTAAKO JOKU SUN RAHAA TAVARAA.Sitten jos on tehnyt jotain pahaa kertoo sen.

        Virosta on myös tullut rikollisia naisia miehiä lapsia vähän pitää katsoa vastaanottokeskus jne....mitä ne tekee. Huumeet. Noitia. Uskontolahkoissa niitä käy näpistelee.


    • Anonyymi

      no tuohan nyt on laitonta koko hoitosysteemi jo muutenkin.
      viedään itsemääräämisoikeudet, jonka pitäisi olla jokaiselle ihmiselle itsestäänselväasia, että sellaisiin ei pidä puuttua.
      ensin ollaan ammatin puolesta muka niin "Huollestuneita", sitten kehitetään joku vitun draama ja soitellaan kotiovelle terveysviranomaiset ja jos et suostu menemään heidän mukaan, niin sinivuokot jelppaa.
      Pitäisi kieltää koko tuommonen homma aivan kokonaan, sillä eivät ne näe kuka on oikeasti hoidon tarpeessa, siitä voi kukin ottaa selvää etsimällä googlella tietoa ja lukemalla kokemuksia.
      kyllä jokainen itse hakee apua, jos sille oikeasti on tarve.
      manipuloimalla ihmisiä "sairaudentunnottomuuden" kustannuksella johtaa koko toiminnan erittäin noloon asemaan ja aiheuttaa vihaa ja traumoja.

      • Anonyymi

        "kyllä jokainen itse hakee apua, jos sille oikeasti on tarve."

        Ei hae. Narsistit varsinkaan. Ne on kuin ohjelmoituja loisia. Tuhoavat toisen ihmisen psyyken. Mut sitä ei haluta estää. Jos uhri ei itse tajua hakea apua...
        Jos hedelmien joukossa on kelvoton, se poistetaan, ettei saastuttaisi muita hedelmiä.


      • Anonyymi

        Riippuu siitä paljon sulta huijattu raiskattu viety jne


    • Anonyymi

      eli sitä kannattaa välttää kaikkialla.

      • Anonyymi

        Itse sain avun tutustumalla omaan luonteeseeni. Ei kukaan lääkäri olisi voinut auttaa siinä. Heille ei opeteta astrologiaa, vaikka tiede pystyisikin, ja on pystynyt todistamaan sen toimivuuden, joka tiedettiin jo raamatun ajoilta. Vain mekanismi on vielä suht tuntematon.


    • Anonyymi

      Osta Raamattu, rakastu Jeesukseen ja mene pölisemään tonne uskontojen foorumille. Ei siihen psykiatreja tarvita.

      • Anonyymi

        Lahkoissa on rikollisia huumeita varastettua ja varastetaan joten älä mene. Uskot vaan Jeesukseen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Lahkoissa on rikollisia huumeita varastettua ja varastetaan joten älä mene. Uskot vaan Jeesukseen.

        Jeesus tulee osta viinaa


      • Anonyymi

        Mutta vältä ostoskeskuksia. Siellä vartijakomppania on kimpussa ja päädyt ruumishuoneelle.


    • Anonyymi

      Ei kannata. Halvempia ja parempia huumeita löytyy muualta. Pitää vaan kääntyä asiantuntijoiden puoleen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1577
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1532
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1108
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      911
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      884
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      765
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      86
      620
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      617
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      597
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      556
    Aihe