Tapattaa "rohkeana" siviileitä kaukaa laukaistavilla ohjuksilla! Rohkea bunkkerissaan?! 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Päivän vitsi: Putin on rohkea
15
91
Vastaukset
- Anonyymi
Venäläiset sotilaat pelkäävät kuollakseen ukrainalaisten mummojen käsilaukkuja ja siksi ampuvat tuhannen kiliómetrin päästä ohjuksia niiden vanhojen mummojen niskaan.
Joo, Putin on Mikki Hiiri. 😆
- Anonyymi
Yhtä rohkea kuin Biden
- Anonyymi
Putin on macho... macho, macho man!
- Anonyymi
Sä oot ihan seksin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sä oot ihan seksin.
"seksin"? Siitä puhe mistä puute?
- Anonyymi
Aloittaja on ihan sekaisin. On ottanut mömmö rokotteen
- Anonyymi
Putinille on paikkansa historiankirjoissa. Siellä pelkureiden osastolla!
- Anonyymi
uli uli
- Anonyymi
mailmanenätys käymistään sodista
- Anonyymi
Kyllä Putler tulee historiankirjoissa pääsemään samaan arvostettuun asemaan kuin oppi-isänsä Hitler, jonka oppeja Putler onkin tunnontarkasti noudattanut kaikessa. Kaiken sananvapauden kieltäminen, totalitäärinen diktatuuri, poliittisten vastustajien eliminointi murhaamalla tai leireille sulkemalla, naapurivaltioiden alueiden laiton liittäminen Venäjään, hyökkäyssota naapurimaahan sen valtaamiseksi ja liittämiseksi Venäjään, kokonaisen kansan demonisointi (ukrainalaiset) ja kansanmurha. Täsmälleen Hitlerin oppien mukaisesti.
- Anonyymi
mörköjä lakanat täynnä
- Anonyymi
Putin kuvittelee olevansa milloin Katariina Suuri ja milloin Pietari Suuri, vaikka oikeasti hän on vain Putler Pieni Kalsarimyrkyttäjä.
- Anonyymi
Fasisti-putler on sarvia vaille piru.
- Anonyymi
Rohkea? Hihhih!
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun694899KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1923840- 1883611
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?783279Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo502979- 252004
- 241961
- 1851833
- 301696
- 431405