Kaikkien sähköautojen äiti on luonut nahkansa. Uutukainen on otettu loistavasti vastaan kaikkialla automaailmassa, varsinkin Jenkeissä.
https://youtu.be/jIHErBsWruo
Jaa-a, kumman ottas Corolla Cross vai tää uus Prius ?
Uudesti syntynyt : Toyota Prius 2023
Anonyymi-ap
4
100
Vastaukset
- Anonyymi
On tää paremman näköinen kulkine. Mut voiko eläkeläinen ajaa näin moternilla autolla. Eihän gasmilage ole elämän tärkein asia. Vai mitä, häh ?
- Anonyymi
Prius on automaailman pilkatuin automalli ja onnettomat ominaisuudet sopii vain ituhipille.
- Anonyymi
Ennen oli ennen, nyt on nyt ! Prius on taas ykkönen.
- Anonyymi
Toyota on kaikkien aikojen myydyin hybridiauto, esikuva joka oli parikymmentä vuotta aikaansa edellä. Vety Priusta odotellessa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.2856381- 546292
Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?955834Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....265718Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k425315Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️524854Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem2284204Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan
Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe43991- 1513706
Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!393262