Viestiä kaikki lähtee siitä! Mutta tiedän et sitä tee koska et halua oikeasti minua etkä rakasta minua.
Jos nyt nainen laitat
Anonyymi-ap
1179
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kävin eilen viimeksi wassa ja avasin miehen tiedot siihen. Hän oli siinä parin näpäyksen takana. Kuka olet ja ketä kaipaat? En usko että olet vakavissasi suhteeni kun et itse tee mitään!
Kyllä on anomuumia nyt. Toimis ehkä paremmin niin, että jotain pikkusta vinkkiä kuka kaipaa viestiä ja keneltä. Sivusta tämä, koska minun rakkaus osuu kaukaisuuteen ja hän ei liveviestiä odota.
Välin nainen toisinaan mies. Psykoosi ap ja vaikea elämä
Miksi et itse lähetä naiselle viestiä?
Kyllä haluan ja rakastan.
Mieti vähän. Miksi en ole vielä lähtenyt. Ensimmäisestä kehotuksesta. Mieti oikeasti. Olenko yrittänyt puhua. Kyllä olen. Olenko tehnyt kaiken, minkä olen luvannut. Kyllä olen. En laita viestiä, koska olet kyllästynyt ja löytänyt uuden. Jos laittaisin, saisin vastaukseksi pelkkiä h-vetin hymiöitä, joista ei ota pirukaan selvää.
Totuus taitaa kuitenkin olla se, että sinä et rakasta ja halua minua.
Jos itse laitat heti viestiä, niin tavataan heti ja kohta. Mut ei, kunhan vedätät. Trollukka.
Olet täysin oikeassa, niin tiesin et oot fiksu.
Joudut nyt itse kuule laittamaan viestiä jos tahdot oikeasti minut ja rakastat
Mies laita viestiä, jos oikeasti rakastat äläkä leiki täällä palstalla.