Koko maaseutu oli kakaroita silloin 1960 täynnä ja kun maaseudulla elettiin, pula oli milloin mistäkin aina ja köyyyttä riitti.
Olin tavanmukaisella reisullni viemäsä 10 litran maitotonkkni tukkijätkille jonne olin aina äiteeni lypsämää vieläkin lämmintä maitoa vienyt koko kesän.
Olin juuri päässyt ripiltä ja silloinhan se tarkoitti että oli tavallaan saanut naimaluvan, no.
Tietysti siinä kävi niin että, ensin yksi sieltä tukkikämpästä lähtiesäni mua seuraamaan ja jo puolimatkassa tavoitti mut - en silloin tajunnut laisinkaan kun mies kaatoi mut kedolle ja melkein samantien työntyi sisääni huohottaen luvaten että mennäään naimisiin jos annat työnyy sisääni.
Puuskutti siinä aikansa ja kyllähän se sattui nuoreen pimppiini, veti lopulta ulos ja sitten vasta kauhukseni näin ensimmäisen kerran miehen kullin ollessa paksuna sen veltosussessa pikkuhiljaa.
Ihmetelin valkoista ainetta jota vaostani valui, en silloin tietänyt että se oli mihen spermaa, en kertonut tapahtumasta edes äidille ja kummasti vain tuo tapahtuma iltaisin aina alkoi kiinnostamaan ja n nuoren tytön mielikuvat iltisin johtivat ,, märkään pimppiin.
Mutta sitten kun siinä tukkikämpässä levisi tieto tapahtuneesta.....
Jatkuu....
Nuoduuden kokemuksia ennen muuttoani
Anonyymi-ap
1
7274
Vastaukset
- Anonyymi
Tarinaa,tarinaa ja tarinaa.Olis edes uskottavaa, mutta miksi nää kirjoitetaan näin.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?
Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k864108- 1243614
SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa
SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah853406Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia392819- 1251683
Nyt meni lopulliset lämmöt.
Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta361546Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta
Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk141191Sulla on avaimet ja keinot
Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi191174Meitä ei tule
Koska periaatteemme ovat rakkautta vahvempia. Tämä on siis koettelemus, jonka tarkoitus on vahvistaa meitä yksilöinä 😌221144Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla
Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?421130