Käytköhän sä vielä siellä?

Vai tulisinkohan mä turhaan paikalle…
11123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Että oletkin taas tehnyt hyvän vedätyksen !

Äänestä
  • Ei tää oo mikään vedätys. Menee Tn -> Jm

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ei tää oo mikään vedätys. Menee Tn -> Jm

    Aakkoset on hyvä osata.

    Äänestä

Tuu tänään sinne niin näet

Äänestä

En todellakaan jos riskinä on törmätä sinuun

Äänestä

Eilen kuvittelin, että olisit tullut sinne mutta ei näkynyt. Muita siellä kyllä oli tyrkyttäjiä.

Äänestä

En käy enää missään. Töissä vain...

Äänestä

Tottakai

Äänestä

Oon paikalla

Äänestä

Tuu tänään sinne

Äänestä
  • Kävin eilen. Ei se taida siellä tänään olla…

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vai tulisinkohan mä turhaan paikalle…

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu