Vasemmistoliitto
0
1
< 50
Maahanmuuttajat äänestää vasemmistoa myös suomessa-alfa TV kertoo
https://www.permanto.fi/fi/web/alfatv/player/vod?assetId=207276703 Simon kertoo asiasta alkaen 30 min uutis plus...
oliko muka massaa? suomi24
Maahanmuuttajat äänestää vasemmistoa myös suomessa-alfa TV kertoo
6
194
Vastaukset
- Anonyymi
Kohta Alfa TV ei valitettavasti kerro enää yhtään mitään. Mutta ihan tottahan tuo. Euroopassa vastaava trendi on ollut vallitseva jo muutaman vuoden ajan jossa vasemmistopuolueet ovat hiljalleen muuttuneet maahanmuuttajien, varsinkin muslimien etuja ajaviksi puolueiksi. Ja aivan sama on tapahtumassa Suomessa, eihän vasemmistoliittoa ole kiinnostanut suomea äidinkielenään puhuvat duunarit enää aikoihin.
- Anonyymi
Olisiko kommunistit se ilmestyskirjan helakanpunainen peto ja islam se väärä profeetta? Miksikähän vasem.kommarit ei tue ukrainaa tuomitsemalla venäjää, vaan vastustivat sen nimeämistä terroristivaltioksi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olisiko kommunistit se ilmestyskirjan helakanpunainen peto ja islam se väärä profeetta? Miksikähän vasem.kommarit ei tue ukrainaa tuomitsemalla venäjää, vaan vastustivat sen nimeämistä terroristivaltioksi?
https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000009238710.html
maamut tykkää ylestä ja kelasta
- Anonyymi
Missä timo soini siellä loppu
Alfatv ja siniset
Seuraava kd?- Anonyymi
SoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoSSoS
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578870IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076176Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661320Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61277- 1091091
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.75923Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43758MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666