Laitonta lehteä moduloidaan. Eli sekoitetaan sen viestikenttää moduloimalla. Mikä taho tätä tekee? Jutut eivät ole aikajärjestyksessä, niin kuin moduloimattomissa lehdissä. Laiton lehti on toisinsanoen moduloitu järjettömän sekavaksi. Mikä taho tätä häirintää harrastaa? Signaaliautojen tekosia selvästi.
Ketkä moduloivat Laittoman lehden sivuja?
8
163
Vastaukset
- Anonyymi
Eräässä lähetyksessään Matti lipsautti että jokainen julkaistu rivi on hänen moduloima, tekee sitä turkin lomamatkaltaan.
- Anonyymi
Missä tämä lähetys on nähtävissä?
- Anonyymi
Manohan epäili modulointia jo vuonna 2020. Missähän tää Mano nyt on? Vieläkö viestikenttää moduloidaan?
- Anonyymi
Marco puhui tästä viestikentän moduloimisesta paljonkin. Hän havaitsi mm signaalien häirintää kyberaalloilla. Kaikkea, mitä hän netissä teki, sitä häirittiin ja moduloitiin tavalla ja toisellakin.
- Anonyymi
Marcon lisäksi moduloinnista puhui myös moni muu tosi SKE:läinen. Harmi, että nynnyt kaappasi hyvän puolueen itselleen. He eivät uskoneet modulointiin, joka kuitenkin oli täyttä totta! Nynnyt tuhosi SKE:n.
- Anonyymi
Varmaan Olly HUH! Olly HUH! Hallakan luottomode Zikö.
- Anonyymi
Suomen vaikutusvaltaisin politikko, MdW uudestaan johtoon!
- Anonyymi
Signaaliauto
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481241- 1581067
- 58871
Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27726Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli178719Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä50714- 8712
- 11703
- 346698
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78655