PÄÄMINISTERIN BILETYS ASUNTO KONTROLLIIN

Anonyymi-ap

23.11.202 MTV:n uutiset. Pääministerin asunto vaihtuu? Uusi asunto keskikaupungille. Keskustelun kysymys kuuluu: Onko jollakin kontrolli pettäyt ja nyt kun uusi virka-asunto halutaan valvovien silmien alle. Sunnitelmia on tehty aamiaiskohun alkamisesta lähtien.. Uutiset ei kertonut onko osuuttaa bilettämis tapahtumilla , mitä tapahtui kun virka-asunnolla jengiläiset juhlivat.

7

99

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Loppuu ainakin saunabileet ja merenrannalla riehuminen. Jauhojengin Kesärannan häväistys ei pääse toistumaan.

      • Anonyymi

        sitä olen ihmetellyt, että suomen ylin johto tuo pääministerin yläpuolella ei ole mitenkään kommentoinut tai ottanut oma-alaoitteelisesti kantaa tuon pääministerin toilailuihin. Tuon tyypin edesottamukset ovat häpeäksi suomalaiselle yhteiskunnalle ja tämä tyyppi oli jo joskus aikaisemmin uhonnut ravistelevansa instituutiota eli suomalaista yhtesikuntaa.


      • Anonyymi

        onko saatu lupa jauhojengiltä?


      • Anonyymi

        kyllä joutas tuo ämmän lohnake jonnekkin mihin vaan


    • Anonyymi

      Pääministerin virka-asunnon sijainnin on yytä vaihtuakin, kun Orposta tulee seuraava pääministeri.

      • Anonyymi

        Kesärannan sauna poltetaan. Seiskan raportoinnin mukaan sen lauteilla on ollut parhaat juhlat...


    • Anonyymi

      ONHAN MARINILLA TÖLIKÄSSÄ 750 TUHATTA KORTTEERI MUUTTAS VOUHKA SINNE JA LIERI HURKASEMAAN JAUHOA KLYYVARIIN VAI VOUTIKO VEI KORTTEERIN MAKSAMATTOMISTA VELOISTA. HHHAAAAAHAH PUMMAIS LINTILÄN KEPU KETKULTA KATOKORVAUSTA BISSNES FINLAND AUTTAA PERSE AUKIISIA ESM VANHA VIRTA RÄIKKÖSEN LAFKAA JA SAARIKON SOSSU, KELA LISÄÄ.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mieleni harhailee sinussa

      Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei
      Tunteet
      21
      5404
    2. Taposta murhaksi

      Mitä tästä tapauksesta tiedetään?
      Kajaani
      50
      1421
    3. Grilli lopettaa?

      Pitääkö huhu paikkaansa että grilli lopettaa lähiaikoina?
      Suomussalmi
      11
      837
    4. Olet nuorempi nainen aivan ihana

      Tykkään susta ihan valtavasti ❤️❤️
      Ikävä
      47
      809
    5. Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?

      Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️
      Ikävä
      58
      798
    6. Mitä teet nainen

      Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,
      Ikävä
      52
      787
    7. Pitääkö luovuttaa?

      Sano nyt edes jotain 👾
      Ikävä
      46
      782
    8. Mitä vastaisit

      Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle
      Ikävä
      49
      776
    9. Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa

      Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom
      Kotimaiset julkkisjuorut
      132
      765
    10. Onko oikein? Kaikki naiset "jäivät rannalle" Maajussille morsian -pääsarjasta - He ovat mukana!

      JES, Maajussille morsian starttaa ja tiedossa on tuttuun tyyliin kaksi eri ohjelmaa: Maajussille morsian ja Maajussille
      Maajussille morsian
      8
      754
    Aihe