Leikittelen ajatuksella seksisuhteesta

Anonyymi-ap

Tiedän, etten pystyisi.
En, vaikka vaimo on kieltäytynyt ihan täysin kaikesta fyysisestä kosketuksesta yli 16 vuotta. En vaan voi, en pysty.
Tämä on kohtaloni ja kaikki, mitä olen ansainnut. Olen tehnyt jotain väärin ja tämä on rangaistukseni. Kukaan ei kuule, kukaan ei auta. Olen totaalisen yksin.

6

1412

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onpa onnettoman kuulosta. Oletko miettinyt eroa?

    • Anonyymi

      Oletko miettinyt omaa käytöstäsi?

    • Anonyymi

      Normaalit ihmiset keskustelevat tuollaisesta ja sitten eroavat jos yhdessä ei ole hyvä olla. Parisuhde on kahden kauppa eikä mikään jalkapanta missä mädännytään loppuelämä. Mikä ihme ihmisiä oikein vaivaa vielä vuonna 2022.. Tuntuu että jokaisella on elämä tuhlattavanaan elääkseen se mahdollisimman onnettomana, ei tuota vinkumista kyllä kukaan jaksa kuunnella, itse niille asioille on jotain tehtävä.

    • Anonyymi

      Eroa äläkä nyyhki. Sen jälkeen saat sitä kyllästymiseen asti vai onko vaimosi kuitenkin kaikkea tuota kakkaa arvokkaampi

      • Anonyymi

        Miksi neuvot psykopaattia? Kukaan nainen ei ole antamatta hyvälle miehelle.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IS - Tapani Kansa kuoli leikkauspöydälle!

      Puoliso kertoo Tapani Kansan viimeisistä hetkistä – kuoli leikkauspöydälle – Hänelle tuli kovia kipuja alavatsaan. Yhtä
      Maailman menoa
      324
      4188
    2. Sofian hieno auto

      Seiskassa on juttua Sofian instassa olleesta kalliista ökyautosta. Jutussa kerrotaan Sofian ajavan autoaan, siis : onko
      Kotimaiset julkkisjuorut
      169
      2082
    3. Kaivatulla on asiaa

      kirjoita asiasi kaivatulle tähän ketjuun
      Ikävä
      155
      1824
    4. Eihän asia minulle kuulu...mutta

      Ketä sinä mies odotat?
      Ikävä
      74
      1381
    5. Hannu Karpo

      Kiitos sinulle kun lausuit lopuksi vielä painavaa asiaa terveydenhuollosta. Tästä me kärsimme joka päivä. Kipuja on mutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      91
      1229
    6. Lapsiporno sallittava sanoo persuehdokas

      Kyllä, luit oikein. Vaaleissa ehdolla oleva persu haluaa sallia lapsipornoa: https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/932
      Perussuomalaiset
      168
      872
    7. Jos näet kaivattuasi

      Niin tiedätkö mitä hän haluaisi?
      Ikävä
      81
      861
    8. Keksitkö mies

      mistä biisistä tulee sä ja mä mieleen?
      Ikävä
      82
      825
    9. Se vaan on faktaa että kepun ehdokas Sami Mäkinen poistettiin riparilta isosena

      Miksi yritettiin vaieta? Tapauksesta jo ainakin kaksi tai kolme viikkoa. Sami Mäkinen on kuntavaaliehdokas ja tällainen
      Haapavesi
      20
      774
    10. Tiedätkö että

      Tykkään susta ihan liikaa
      Ikävä
      28
      756
    Aihe