En mä sua huolisi parisuhteeseen. Aika paljon tarvis tapahtua ja asioiden muuttua. Kyllä niitä ottajia sulle löytyy. Lojaalisuus on kaiken perusta, siitä lähdetään.
Ihan ensimmäisenä
9
66
Vastaukset
- Anonyymi
Kenelle löytyy niitä ottajia? Anna edes eka kirjain ja bonuksena viimeinen kirjain etunimestä
- Anonyymi
Tämä ei kyllä häneltä minulle ole. Vaikkemme ole edes suhteessa, en voi edes ajatella ketään muuta. Kyllä olen ajatuksen tasolla koittanut siihen sovittaa jonkun muun joskus. Mutta siitä tulee ainoastaan huono olo.
- Anonyymi
Ottajia mulle? Älä naurata.
- Anonyymi
Kuitenkin pitää sellaiselle ihmiselle tänne kirjoittaa? Ristiriitaista.
- Anonyymi
Voit varmaan lähteä siitä ja pääty ihan mihin vaan. Ketään tuskin haittaa
- Anonyymi
En oo kyllä tuntenut pitkään aikaan olevani kelvollinen parisuhteeseen. Onneks asiat alkaa muuttua pikkuhiljaa parempaan suuntaan, joten ehkä jo ensi vuonna olisin varovaisen valmis. Yksinäisyys on tosin toinen pahin voinnin heikentäjä, mutta se ei oo kenenkään muun ongelma.
- Anonyymi
Kuka sut sikaporsas haluaa?
- Anonyymi
Sikaporsas cutee 🐷🐽
- Anonyymi
No mutta tässähän on fantastinen lopputulos sinulle. Taakse poistu. Vai kuvitteletko, että tällä toisen ihmisen julkisella lokaamisella ensinnäkin tavoitat tämän kirjoittelun kohteesi tai että hän muuttuu mieleiseksesi haamuksi synkkien ajatusten pirttiisi?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 795289
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai694685Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1304635Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3502002- 901650
- 961580
- 2571486
- 3451177
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.571002- 2001001