Miksei disas cafe aukea? Oli hyvä ruoka.
Mikä mättää?
8
1519
Vastaukset
- Anonyymi
Aaaaageeee vie lihatsullla asiakkaaat
- Anonyymi
Ei ollut kovin hyvä ruoka. Se toinen Disa'sin ravintola on parempi.
- Anonyymi
Mikä toinen?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä toinen?
Lappeenrannan Disa`sissa ruoka oli tuoretta ja hyvin valmistettua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lappeenrannan Disa`sissa ruoka oli tuoretta ja hyvin valmistettua.
Lappeenrannan Disa'sin ruoka oli tosi herkullista. Tästä Haminan Disa'sista ei voi puhua samana päivänäkään. Ei ihme että on lappu luukulla. Ei tunkkaista ruokaa samalle asiakkaalle voi tarjota kovin montaa kertaa, kun hän äänestää jaloillaan.
- Anonyymi
Kalakauppa joka lehti-ilmoittelussa kauppaa ihan jotain muuta. Kalakauppa? Hohhoijaa.
- Anonyymi
Kyllä ruokailijat etsii ne ruokapaikat, missä ruoka on melkein yhtä hyvää kuin kotona. Haminan Disasissa ruoka maistui sille, kuin olisi parasta ennen päivät jo hiukan ohi menneet. Sitten kun pidetään tunnin tai pari lämpötiskillä, niin maku ei kyllä parane.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856314
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303793törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283150Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691706- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46959Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859