Autotalo loimaalla

Loimaalla Hannunkadulla on kuollut 2 ihmistä yöllä. Käsitin että autopalossa
71048
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jos kyseessä on tulipalo niin miksi kirjoitat AUTOTALO?

Äänestä

Tilannehuoneen mukaan auto suistunut tieltä ja tämän jälkeen syttynyt 😰
Todella harvinen onnettomuus, ja tässä on pakosti on vauhtia ja paljon!

lajijasuris

Äänestä
  • Jumala L O I M A A N ,. Kova vauhti ei tapa,vaan äkkipyssäys.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Jumala L O I M A A N ,. Kova vauhti ei tapa,vaan äkkipyssäys.

    Jumala Loi maan kassan

    Äänestä

En huomannut tarkastaa tekstiä ennenkuin lähetin. Tabletti muuttaa aina tekstiä. Tarkoitus oli kirjoittaa autopalo..sori.sori.sori

Äänestä
  • Juu, näitähän tulee itse kullekin eikä varmaan tuo huomauttelijakaan ole säästynyt. Monesti kuittia eli tulee noista, kun ei ole ymmärretty tai tykätty viestistä.

    lajijasuris

    Äänestä

Sijais- tai jälkihuollon lapsia yleensä nämä, joilla ei mitään rajaa elämässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Loimaalla Hannunkadulla on kuollut 2 ihmistä yöllä. Käsitin että autopalossa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu