Om någon vill lämna in en civilrättslig stämningsansökan i domstol

Anonyymi-ap

för att de inte har fått tjänsten på finska kan jag hjälpa dem gratis.

4

69

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Rapportera ditt problem här så ska vi se vad jag kan göra. Vänligen posta inte några namn eller myndigheter som du tror är ansvariga.

      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        😋 ­­N­y­m­­f­o­­m­­a­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17649152I

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Beskriv exakt vad och var felet har uppstått. Identifiera dock inte personer med deras namn. Däremot kan du berätta för deras yrke, till exempel läkare eller sjuksköterska.

    • Anonyymi

      Jos haluat kantajana esittää viranomaisten toimintaan kohdistuvan haastehakemuksen, koska et ole omasta mielestäsi saanut palvelua suomeksi, voin auttaa sinua. Kerro ongelmastasi täällä, niin katsotaan mitä voin tehdä. Älä julkaise nimiä tai nimeä viranomaisia, joiden uskot olevan vastuussa. Kuvaile kuitenkin tarkalleen miten ja milloin virhe tapahtui. Älä mainitse myöskään tapahtumaan liittyvien muiden henkilöiden nimiä. Voit kuitenkin kertoa heidän ammattinsa, esimerkiksi lääkärin tai sairaanhoitajan.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2165
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      340
      1391
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      94
      1345
    4. 168
      1265
    5. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      68
      1051
    6. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      968
    7. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      919
    8. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      910
    9. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      27
      862
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      839
    Aihe