Pukeuduin tytöksi ja viettelin appiukkoni, osa 2/2

..... Seuraavana päivänä aika kuitenkin koitti. Vaimo lähti anoppini kanssa kaupungille ostoksille ja minä ja appiukko jäimme asuntoon kahden kesken. Mies istuskeli kaikessa rauhassa olohuoneen sohvalla lehteä lukien, kun minä menin kammariin kaapilleni.

Voitelin huuhdellun reikäni liukkaalla, hyvältä tuoksuvalla rasvalla, ja työntelin sitten kipeän suurta dildoani edestakaisin syvällä pepussani, kunnes sen aukko nöpötti punottavana ruusukkeena, työntyen ulos perseestäni, kutsuvana kuin prinsessa Ruususen pillu. Meikkasin huolella vielä kasvoni, pukeuduin ihanaan pitsisomisteiseen toppiin ja blondiin peruukkiin, puin jalkaani näteimmät, rusetein somistetut yli polven ulottuvat tyttösukkani, ja lopuksi seksikkäät punaiset korkokengät. Levitin punatuille huulilleni vielä sensuellin makuista huulikiillettä sekä kaulalle naisellisen täyteläistä parfyymia, ja tässä asussa rohkaisin sitten itseni ja kävelin lanteet keinuen ja tytöltä tuoksuen olohuoneeseen appeni eteen.

Vatsanpohjani kihelmöi jännityksestä ja poskeni kuumottivat punaisina, kun pyörähdin korkokengissäni ympäri siinä olohuoneen lattialla ja kysyin ujosti, mahdollisimman viattomalla äänellä: "Pidätkö asustani Uke, näytänkö nätiltä?" Appiukko rutisti lehtensä käsiinsä ja hänen silmänsä pullistuivat.

"Mi- miten sinä ny- nyt tuolla tavalla esiinnyt, naisten hepenissä poika! Tu- tuohan on julkean rietasta, oletko, oletko miehimys…?!" mies änkytti vapisevalla äänellä.

En vastannut, vaan muistaen ison miehen heikon kohdan uskaltauduin muitta mutkitta istuutumaan hänen syliinsä Otin hänen leveät jykevät kasvonsa käsieni väliin ja aloin suudella häntä suulle, hitaasti, suljetuin silmin, pitkään ja hellästi... ja ah, kuinka nautinkaan appiukkoni hervahtaessa täysin avuttomaksi, kun hän sai himokkaan vävypoikansa tällä tavoin syliinsä, tuoksuvana ja seksikkäänä, huoran asussa!

Mies alkoi varovaisesti vastata suudelmaani, ja minä kiedoin käsivarteni hellästi vielä tiukemmin hänen kaulaansa ja liu'utin kieltäni pitkin hänen kieltään ja pehmeitä huuliaan.

"Nussi minua kulta, mmhh... slurpss.. oi nussi, jooko, mmmh..!" kuiskutin kiihkeästi hänen korvaansa suudelmien välillä.

Appiukkoni alkoi täristä ja päästi jonkinlaisen kiihkeän korahduksen ja urahti:

"Sinä… sinähän... tunnut ja maistut tytöltä, oummh…mmm!" Mies maisteli yhä ahnaammin punattuja huuliani ja pian hän oli jo päässyt housuistaan.

Hyväilimme toisiamme munat paljaina, toistemme kulleja puristellen. Appi huohotti punakoin kasvoin enää kätkemättä kiimaansa ja työnsi sitten paksun sormensa peppureikäni sisään, sitten toisenkin… ja ahh, vielä kolmannen! Oi kuinka hyvältä ukon paksut sormet tuntuivatkaan tunkeutuessaan liukkaaseen voideltuun perseeseeni!

Sitten iso mies nousi yllättäen seisomaan, ja minä kiedoin notkeat säärösenii hänen ympärilleen, kun hän kannatteli minua sylissään ja kantoi minut makuukammariini ja laski vuoteelle. Minä hihittelin, vikisin ja kukertelin kuin pikkutyttö tuntien itseni hentoiseksi pikku neitoseksi siinä vuoteella, jalassa julkean korkeakorkoiset, kiiltävän punaiset kenkäni, kun tuo iso kiimainen sonni kävi päälleni.

Iso urooni tarttui kourillaan siroihin neidonnilkkoihini ja taivutti minut kaksin kerroin niin, että korkkarit painuivat pääni taakse korot sojottaen ja paisunut persnuppuni työntyi munieni alta riettaan kutsuvana esiin.

“Kun kerran olet lutka, niin tästä saat kyrpää, aaahh… senkin huora! iso mies huusi ja työnsi valtavan, jättimäiseksi patukaksi kovettuneen kyrpänsä tiukan peppureikäni uumeniin.

Ukko laskeutui päälleni kuin tiejyrä, kietoi vartaloni tiukasti käsivarsiensa otteeseen ja alkoi tiuhaan tahtiin suudella lutkuttaa suutani huulillaan samalla, kun hänen kivikova suuri kyrpänsä upposi litsahdellen perseeseeni, yhä uudelleen ja uudelleen, aaahh… tyveä myöten, sisään ja ulos...

“Aaahhh…. oi kulta, nussi mua, nussi…!” voihkin äänekkäästi, ja punaiset huorakorkkarini lensivät nussimisen voimasta jalastani kopisten makuuhuoneen parketille.

“Oiiih, ihanaa, ihanaa kun sain sinut, ooh… ihana nussiva pukki… aaah, nussi ihana pukki lutkaa!” huusin nautintoni huumassa.

Nyt nussiva uroksenikin alkoi tulla orgasmiin ja alkoi karjahdella ja kouristella päälläni, kun hänen kyrpänsä lopulta laukesi ja alkoi paineella ruiskia suuria annoksia lämpöistä spermaa sisälleni.

“Ooiiihh, eiih… ahh.. mikä ihana lutka! Aaaaahhh, voiiih…!” iso mies voihki ja karjahteli ja lopulta vain nyyhkytti ja huohotti nussimisen tahdin vaimetessa.

Iso mies nytkähteli päälläni pitkään, siementäen vielä viimeisillä sperma-annoksillaan allaan vikisevää pikkulutkaansa. Ynisin ja valitin hiljaa, nussittuna ja raukeana, hengittäen huoneessa leijuvaa lämmintä kullin, hien, parfyymini ja siemennesteen lemua. Appeni suukotteli minua hellästi vielä kauan aikaa kaulalle, huulille ja poskille, kunnes nukahdin kuin pieni lapsi.

1

1991

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

        Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
        Ikävä
        214
        1809
      2. Miettimisen aihetta.

        Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
        Ikävä
        148
        1539
      3. Sun ja kaivattusi

        ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
        Ikävä
        78
        1418
      4. Kesän odotuksia hyrynsalmella

        Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
        Hyrynsalmi
        9
        1301
      5. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

        sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
        Ikävä
        57
        1246
      6. Kai sä näät

        Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
        Ikävä
        74
        1125
      7. Mikä on ollut

        Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
        Ikävä
        109
        1039
      8. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

        Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
        Ikävä
        55
        1000
      9. Katsotko mieluiten

        Kaivatussasi mitä?
        Ikävä
        62
        987
      10. Just nyt mä

        En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
        Ikävä
        53
        890
      Aihe